Xbox Series X i S już są dostępne na całym świecie

We wtorek 10 listopada 2020 roku Xbox wprowadził oficjalnie do sprzedaży długo oczekiwane konsole Xbox Series X i Xbox Series S.

Xbox Series X|S Power Your Dreams

Nowe konsole Xbox Series X i Xbox Series S oferują najbardziej wydajne, wciągające gry konsolowe nowej generacji dla graczy na 40 rynkach na całym świecie. Premiera Xbox Series X|S stanowi zapoiwedź nowych standardów jakości gier, w tym krótszych czasów ładowania, wyższą liczbę klatek na sekundę, szybkie wznowienie (Quick Resume), technologię Smart Delivery, przyspieszany sprzętowo raytracing DirectX, bogatsze, bardziej dynamiczne światy i wiele więcej.

Graczy powita największy i najbardziej zróżnicowany zestaw startowy w historii Xbox, z ponad 30 zoptymalizowanymi grami dostępnymi pierwszego dnia, w tym:

Więcej informacji na temat gier, które pojawią się na Xbox Series X|S przed końcem roku, można znaleźć w tym poście na Xbox Wire.

Oglądaj także globalny streamu na żywo, który odbędzie się 10 listopada 2020 roku o godzinie 20:00 naszego czasu na YouTubieTwitchu oraz w serwisie Facebook Gaming.

Konsole Xbox Series X|S

Xbox Series X jest dostępny w sugerowanej cenie 2 249 zł, zaś Xbox Series S za 1 349 zł. Więcej inromacji nt. sprzedaży konsol znaleźć można na xbox.com/pl-pl/consoles.

Również od dziś subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate otrzymują członkostwo EA Play bez dodatkowych kosztów.

źródło: Xbox