W iPhone 12 Studio możesz wypróbować akcesoria

Sprawdź w iPhone 12 Studio, która kombinacja akcesoriów (w tym MagSafe Wallet) dla iPhone’a 12 najbardziej Ci odpowiada.

iPhone 12 Studio

Firma Apple uruchomiła dzisiaj nową stronę iPhone 12 Studio, dostępną w internecie tylko dla urządzeń mobilnych, takich jak iPhone i iPad. Strona umożliwia dostosowanie modeli iPhone’a 12 do różnych etui i portfeli MagSafe, aby zobaczyć, jak wyglądają w dostępnych kombinacjach kolorów. Jeśli już zamówiłeś iPhone’a 12 i nie jesteś jeszcze pewien, czy chcesz kupić do niego etui Apple’a czy skórzany portfel MagSafe? W nowym narzędziu iPhone 12 Studio możesz teraz wirtualnie wypróbować akcesoria.

Możesz tam wybrać model swojego iPhone’a 12, wybrać kolor iPhone’a, dodać silikonowe etui w wybranym kolorze i przymocować portfel z tyłu. Możesz wyeksportować gotowy projekt iPhone’a i jego akcesoriów jako grafikę, a następnie zdecydować, czy podoba Ci się takie połączenie.

Po załadowaniu strony pierwszym krokiem jest wybranie iPhone’a 12 mini, iPhone’a 12, iPhone’a 12 Pro lub iPhone’a 12 Pro Max. Następnie możesz przewinąć w dół, aby spersonalizować iPhone’a, wybierając kolor urządzenia, wybierając etui MagSafe i kolor oraz wybierając portfel i kolor MagSafe. Następnie możesz nazwać i zapisać zdjęcie wybranej kombinacji.

Funkcja jest podobna do Apple Watch Studio, która umożliwia klientom dopasowywanie różnych obudów i pasków Apple Watcha.

#AppleEvent #iPhone12Studio - hashflagi dla hashtagów na Twitterze

Apple promuje teraz nową stronę na Twitterze za pomocą hashtagu i dodanej do niego specjalnej ikony (hashflagi) #iPhone12Studio. Hashflaga wyświetla obraz etui na iPhone’a 12 Pro Max oraz etui na iPhone’a 12 Pro z portfelem MagSafe. Apple dodało także hashflagę kolorowego logo Apple dla hashtagu #AppleEvent.

źródło: Apple | MacRumors