Konta w grze „Among Us!” mogą pojawić się w grudniu

Mała aktualizacja gry mobilnej „Among Us!” dodała anonimowe głosowania, a wkrótce pojawią się konta i nowa mapa.

Gra mobilna „Among Us!”

Kilka miesięcy temu twórcy Among Us! z InnerSloth – ujawnili, że ich mobilna gra wieloosobowa w stylu mafii stała się tak popularna, że ​​na porzucili plany dotyczące wydania kolejnej wersji gry. Zamiast tego ich energia koncentruje się teraz na ulepszaniu istniejącej gry, która jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemami iOS, Android i komputerach PC za pośrednictwem Steam. Po rozwiązaniu problemów z atakami spamowymi związanymi z głosowaniami, zespół opublikował poprawkę, która dodaje opcję anonimowego głosowania. Wraz z nowymi elementami kosmetycznymi ma również „pierwsze przejście” do obsługi dla daltonistów, co jest kluczową zmianą w dostępności w grze, która w dużej mierze opiera się na kolorach.

Aktualizacja związana z kontami, na którą czeka wielu graczy, może pojawić się w przyszłym miesiącu. Pozwoliłoby to graczom tworzyć listy znajomych i zgłaszać innych graczy. Wspomniano również o nowej mapie, która jest w trakcie opracowywania i będzie dostępna za darmo dla wszystkich graczy. Nowa mapa Henry Stickmin jest większa niż obecna mapa Polus.

Współzałożyciel InnerSloth i twórca Henry Stickmin, Marcus, potwierdził na Twitterze, że trwają prace nad obsługą 12-15 graczy, więc pewnego dnia wszyscy będziemy mogli dołączyć do gry z Alexandrią Ocasio-Cortez.

5 porad dla graczy w „Amon Us!”

Na statku grasuje morderca, a Ty musisz go znaleźć. No, chyba że to właśnie Ty jesteś zabójcą! Among Us! to przebojowa zabawa w śledztwo, w której gracze wcielają się w okrąglutkich załogantów statku kosmicznego i zajmują się zbieraniem próbek, kalibrowaniem sprzętu oraz innymi poważnymi zadaniami. Jest oczywiście pewien haczyk: co najmniej jeden z nich to oszust, który próbuje wymordować wszystkich pozostałych tak, by nie zostać wykrytym (i wyrzuconym w próżnię).

Oto garść porad, które pomogą Ci zidentyfikować złoczyńcę — lub zmylić innych, jeśli to Ty nim jesteś! Na początku wszyscy wydają się całkiem niewinni.

1. Weź się do roboty

Na początku możesz nie wiedzieć, co robić, ale staraj się nie błądzić bezcelowo po mapie. Załoga wygrywa tylko wtedy, kiedy wypełni wszystkie zadania, więc zajmij się jednym z nich.

2. Trzymaj się blisko innych

Zawsze bądź w pobliżu któregoś z kompanów (a najlepiej dwóch) — w ten sposób nie dasz się zaskoczyć oszustowi. Poza tym unikanie towarzystwa może wzbudzić podejrzenia reszty załogi. Spisz się dobrze jako oszust, a załoga nie będzie miała szans.

3. Obserwuj innych

Kiedy skończysz wykonywać swoje zadania, obserwuj innych graczy przy użyciu monitoringu w pokoju ochrony. Tylko oszuści mogą wchodzić do otworów wentylacyjnych i dziur. Jeśli ktoś wychodzi z szybu w podłodze, na pewno jest złoczyńcą!

4. Nie daj się nabrać

Próbujesz zidentyfikować oszusta? Obserwuj pasek postępu zadań na górze ekranu. Jeśli wydaje się, że któryś z graczy powinien właśnie skończyć wykonywanie danej czynności, ale pasek ani drgnął — prawdopodobnie udaje.

5. Nie rzucaj się w oczy

Jeśli to Ty jesteś oszustem, wyglądaj na zapracowanego! Stój obok stanowisk zadań. Sabotuj systemy pokładowe, a następnie udawaj, że je naprawiasz. Powiadamiaj towarzyszy o znalezieniu ciała swojej ofiary, by ich zmylić. Pamiętaj tylko, żeby zawsze mieć gotowe alibi!

źródło: Among Us! | Engadget | App Store Polska