Zabawkowy Razor Crest Mandalorianina za 350 USD

Jeśli chcesz pomalować sobie transportowiec Mandalorianina, to pod koniec przyszłego roku możesz szykować pędzle i mazaki.

Star Wars The Vintage Collection Razor Crest

Być może nie jest to upragniona figurka Boba Fetta ze wystrzeliwaniem rakiet ani nie oferuje tak wielu możliwości zabawy jak Sokół Millennium Sokół UCS za 800 dolarów, ale jeśli jesteś fanem serialu The Mandalorian, którego drugi sezon zaczyna się w ten piątek, Razor Crest od Hasbro może być po prostu najlepszą zabawką z uniwersum Gwiezdnych Wojen od bardzo długiego czasu. Pojazd ma 30 cali długości (76 cm), 20 cali szerokości (51 cm) i 10,5 cala wysokości (27 cm) – jest wystarczająco duży, aby odtworzyć całą masę kultowych scen serialu Disney+ w kokpicie i ładowni. DO tego można używać standardowych figurek 3,75 cala.

Star Wars The Vintage Collection Razor Crest - wymiary

W pojeździe znajduje się zapakowana bronią szafka, karbonitowa komora zamrażająca i kryjówka Małego Yody w środku, a także siedemnaście różnych paneli, które można zdjąć, aby zobaczyć wnętrze statku, uszkodzenia lub udawać, że grupa Jawów rozebrała go na części — nie licząc silników, dział głównych i podwozia, które również można odczepić.

Jest też odłączana kapsuła ratunkowa, wystarczająco duża, aby pomieścić Mando, ukryte tylne działo i dwie składane rampy ładunkowe. Nie trzeba też szukać własnej załogi: Mandalorianin jest wyposażony w swoją charakterystyczną broń, pełny zestaw zbroi Beskar, płócienną pelerynę i wygląda na to, że Dziecko będzie miało koc, miskę bulionu kostnego i całkowicie chromowaną kołyskę-poduszkowiec.

Zabawka kosztuje 350 dolarów, więc będziesz musiał udawać, że „crowdfundujesz” produkt, aby go kupić, i jest szansa, że ​​może nie wyglądać tak dobrze, jak model na tych zdjęciach – Hasbro ostrzega, że ​​patrzymy na „rysunkowy model” i że „produkt może się różnić w końcowej produkcji”. Firma nie planuje też jej wysyłki do jesieni 2021 roku, więc mamy cały rok na czekanie i uzbieranie prawie 1400 zł.

Star Wars The Vintage Collection Razor Crest

Ale hej, to tylko nieco ponad dwa razy więcej kasy niż za standardowy gamepad Xboxa w tematyce Mandalorianina. Masz czas do 9 listopada do 23:59 ET, aby zapoznać się z gigantyczną galerią zdjęć nowej zabawki, poniższym filmem i stroną produktu, zanim podejmiesz decyzję.

źródło: The Verge | Hasbro