Mobile Vikings wprowadza do oferty pierwszy „telefon”

Cukierek albo psikus? W Mobile Vikings nie wybierają, więc zrobili jedno i drugie – słodki telefon Choco One Pro jest do zgarnięcia!

Choco One Pro od Mobile Vikings

Wirtualny operator społecznościowy Mobile Vikings nie próżnuje – sieć poinformowała ostatnio o przekroczeniu progu 60 000 aktywnych kart SIM, notuje też dobry wynik pozyskiwania numerów w ostatnim raporcie UKE. W związku z rozwojem, operator zdecydował się na wprowadzenie do swojej oferty pierwszego modelu telefonu. Jakiego producenta oraz model wybrali Vikingowie i w jaki sposób zostanie dołączony do oferty na kartę?

Z okazji premiery nowego modelu w ofercie Mobile Vikings przygotowało promocję — pierwsze 10 osób, które 31.10 złoży zamówienie na nowy numer bądź jego przeniesienie z wykorzystaniem kodu SMARTFON, otrzyma go za darmo razem z kartą SIM. Warto się zatem pośpieszyć! Obecni Vikingowie będą zaś mogli zakupić telefon za skumulowane gigabajty, również w promocyjnej cenie za pośrednictwem Viking Store – sklepu dla użytkowników sieci. Liczba smartfonów jest ograniczona!

Sprawdź porównanie internetu mobilnego na kartę od polskich operatorów komórkowych.

Model wybrany przez Mobile Vikings to propozycja dobrze znana konsumentom, jednak w odświeżonej, rewolucyjnej odsłonie. Model Choco One Pro to alternatywa dla wszystkich głodnych nowości na skostniałym rynku zdominowanym od lat przez jabłka. 

Smartfon z ekranem o przekątnej 3,54” jest przede wszystkim poręczny. Choco One Pro bazuje na solidnej belgijskiej, trzyrdzeniowej konstrukcji (z użyciem technologii Milk, Cocoa oraz Sugar). Dysponuje zasilaczem o pojemności około 233 kcal, co jak podaje producent powinno wystarczyć na 100 minut w przypadku nieobciążającego użytkowania lub do 15 minut, jeśli pobór energii jest podniesiony (np. wbiega się po schodach). Producent Choco One Pro nie tylko wychodzi naprzeciw trendom, nie dołączając do zestawu ładowarki (ładowanie produktu odbywa się ręcznie do ust), ale wręcz je wyprzedza. W opisywanym modelu nie ma też aparatu – podczas użytkowania telefonu każdy korzysta z własnego wbudowanego aparatu (tzw. gębowego).

Czekoladowy telefon Choco One Pro od Mobile Vikings

Cukierek albo psikus? Vikingowie mogą brać z każdej opcji to, co najlepsze i oszczędzać sobie rozterek! Tak, jak w ramach oferty vikingów, która łączy wolność i oszczędność oferty na kartę z wygodą abonamentu. A telefony z belgijskiej czekolady dorzucają na dodatkową osłodę. I to już nie jest psikus!

źródło: Mobile Vikings