Apple One wystartuje 30 października 2020 r.

Pakiet usług Apple One dostępny będzie już od piątku 30 października – dzięki niemu zaoszczędzisz pieniądze na Apple Music, iCloud, Apple TV i Apple Arcade.

Apple One w Polsce od 30 października 2020 r.

W ramach kwartalnej telekonferencji dotyczących wyników finansowych, firma Apple ogłosiła, że ​​pakiet usług Apple One zostanie oficjalnie uruchomiony już jutro, w piątek 30 października 2020 roku. Apple One to pakiet łączący serwisy i usługi: Apple Music, iCloud, Apple Arcade i Apple TV+ w obniżonej cenie dla osób indywidualnych i w ramach chmury rodzinnej. Za 39,99 zł miesięcznie plan rodzinny Apple One – Dla rodziny obejmuje 200 GB w usłudze iCloud, który można współdzielić aż z 5 dodatkowymi członkami chmury rodzinnej.

Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych otrzymają także dostęp do Fitness+, nadchodzącej usługi Apple z filmami treningowymi, która zadebiutuje przed końcem roku.

Ile pieniędzy możesz zaoszczędzić dzięki pakietowi subskrypcji Apple One?

Apple One – Dla Ciebie kosztuje 24,99 zł miesięcznie i obejmuje 50 GB usługi iCloud, Apple Music dla jednego konta, Apple TV+ i Apple Arcade. Oszczędzasz 48,97 zł/miesiąc, jeśli chciałbyś sam wykupić wszystkie usługi oddzielnie.

Użytkownicy mogą wybrać plan Apple One Dla rodziny, który będzie kosztował 39,99 zł miesięcznie. Plan rodzinny obejmuje 200 GB iCloud, Apple Music dla maksymalnie sześciu osób z funkcją Family Sharing oraz Apple TV+ i Apple Arcade. W sumie oszczędzasz 51,97 zł/miesiąc, a jeśli podzielisz ten koszt na 6 osób z chmury rodzinnej, to koszt miesięczny na osobę wyniesie zaledwie 6,67 zł.

Cennik Apple One w Polsce (Dla Ciebie i Dla rodziny)

Uwaga: Zarówno pakiet Dla Ciebie jak i Dla rodziny obsługują dostęp do Apple Arcade i Apple TV+ w ramach Chmury rodzinnej.

Wprowadzenie pakietu usług subskrypcyjnych Apple pomoże gigantowi zwiększyć zasięg swoich nowych usług Apple TV+ i Arcade. Taki ruch zwiększy również konkurencję ze Spotify w obszarze strumieniowania muzyki; ponieważ każdy pakiet Apple One zawiera Apple Music, klienci mogą zdecydować się na all-in z Apple i całkowicie zrezygnować ze Spotify. (Spotify narzekało już, że jest to „niesprawiedliwe”).

iOS 14.1 automatycznie przedstawi użytkownikom opcje pakietu Apple One, wskazując najlepszy dla nich plan.

Skład pakietu Apple One w Polsce

Apple powiedziało również, że klienci mogą doładować swoją przestrzeń dyskową iCloud za pomocą dodatkowych zakupów, jeśli potrzebują więcej niż to, co jest zawarte w Apple One. Oznacza to, że jedno Apple ID będzie mogło mieć więcej niż 2 TB miejsca w iCloud.

Przeczytaj więcej na temat usługi na oficjalnej stronie internetowej Apple’a.

źródło: Apple | 9TO5Mac