Przerażające i urocze stworzenia 3D AR w wyszukiwarce Google

Google dodało do wyników wyszukiwania nowe, przerażające i urocze stworzenia 3D w rozszerzonej rzeczywistości w sam raz na Halloween.

Nastały straszne czasy, a Google wkracza w wir wydarzeń dzięki szeregowi specjalnych zwierząt i obiektów 3D o tematyce Halloween. Od czarodziejskiego kota w spiczastym kapeluszu po szkielet – przywołanie październikowych emocji jest teraz po prostu poszukiwaniem. Halloween może być czasem szalonym, ale Google wie, że urocze zwierzęta są zawsze modne. Trzy stworzenia przeszły potworną metamorfozę: czarny kot nosi spiczasty magiczny kapelusz, owczarek niemiecki ma bardziej piracki wygląd (choć prawdopodobnie już szukał zakopanego łupu), a jamnik ma na sobie kostium hot-doga.

Aby zobaczyć te urocze i przerażające stworzenia u siebie, po prostu wyszukaj w wyszukiwarce Google na urządzeniu mobilnym kot, owczarek niemiecki lub hot dog.

Jeśli zwierzęta w kostiumach nie robią na Tobie wrażenia, Google ma jeszcze kilka asów w rękawie: klasyczny duch z prześcieradła, zestaw lampionów z dyni i szkielet, którego taniec może być najstraszniejszą rzeczą, jaką widziałeś w październiku (LOL). Aby się przekonać jak wyglądają w Twoim pokoju, wyszukaj duch, jack-o'-lantern i ludzki szkielet.

Obiekty 3D AR w wyszukiwarce Google z okazji Halloween

Podobnie jak inne obiekty z kolekcji Google 3D AR, te nowe dodatki można oglądać we własnej przestrzeni, a także wirtualnie doświadczać w 3D — jest nawet zabawny akompaniament ze ścieżką dźwiękową. Możesz robić zdjęcia i filmy ze stworzeniami poruszającymi się po Twoim pokoju i podzielić się nimi w social mediach ?.

Sprawdź także inne obiekty AR, które możesz wyświetlić w wyszukiwarce Google na telefonie obsługującym tę funkcję:

źródło: Google | Android Police