Konkurs: Odwiedź plan serialu „Power Rangers”

Masz szansę spędzić czas z POWER RANGERS – Panasonic Energy oferuje fanom niepowtarzalną okazję odwiedzenia planu serialu a nawet wystąpienia w nim w charakterze statysty.

Konkurs Panasonic - Power Rangers

Co robisz, żeby być jak POWER RANGER w codziennym życiu? Panasonic rzuca Ci wyzwanie. W czasie trwającej cały rok kampanii obejmującej limitowaną edycję zestawów baterii POWER RANGERS oraz internetowy konkurs masz okazję sprawdzić moc baterii Panasonic w swoich zabawkach i udowodnić, dlaczego to Ty zasługujesz na wizytę na planie serialu POWER RANGERS.

Go, Go Kandydaci!

Aby wziąć udział w konkursie, wejdź na stronę poweryourday.win. Możesz tam zamieścić swój film, obejrzeć zgłoszenia swoich przeciwników i podziwiać nagrody konkursowe. Wzięcie udziału w konkursie jest możliwe dzięki czterem prostym krokom:

  • Po pierwsze, nagraj krótki film. Wykaż się kreatywnością i przekonaj nas swoimi ukrytymi mocami lub bohaterskimi sztuczkami. Film możesz nagrać za pomocą telefonu lub innego urządzenia.
  • Po drugie, prześlij swój film i wypełnij formularz na stronie internetowej poweryourday.win.
  • Po trzecie, profesjonalne jury obejrzy i oceni wszystkie filmy.
  • Na koniec każdego etapu konkursu zostaną ogłoszeni zwycięzcy i zdobywcy drugiego miejsca.

Możesz także obejrzeć filmy swoich przeciwników na stronie internetowej i udostępnić własny film na Facebooku. GO GO POWER RANGERS! #poweryourday 

Co możesz wygrać?

Konkurs składa się z dwóch etapów:

  • od kwietnia do października 2020 roku,
  • od listopada 2020 do marca 2021 roku.

Uczestnicy pierwszego etapu mogą wygrać nagrodę główną, którą jest wizyta na planie serialu POWER RANGERS w egzotycznej lokalizacji. Obejmuje ona wyjątkową wycieczkę za kulisami, przeloty i zakwaterowanie w hotelu. Ponadto uczestnicy drugiego etapu mogą wystąpić w charakterze statystów w serialu POWER RANGERS.

Kandydaci mogą zgłosić dwa filmy, po jednym na każdy etap konkursu. Skorzystaj z okazji i dwukrotnie spróbuj szczęścia!

Po zakończeniu każdego etapu konkursu zostanie wręczonych także 25 wspaniałych nagród za drugie miejsce. Są to zestawy obejmujące miecz POWER RANGERS Reactive Kata, maskę POWER RANGERS Beast Morphers oraz zestaw wysokiej jakości baterii marki Panasonic.

A to jeszcze nie koniec nagród! W czasie trwania całego konkursu każdego miesiąca dziesięciu uczestników otrzyma prezenty od POWER RANGERS i Panasonic. Aby wygrać jedną z nagród miesiąca, odpowiedz na dodatkowe pytanie w formularzu konkursowym. Każdego miesiąca uczestnik, który poda odpowiedź najbardziej zbliżoną do prawidłowej odpowiedzi, wygrywa miecz POWER RANGERS Reactive Kata i zestaw baterii Panasonic. Dziewięciu kolejnych uczestników otrzyma figurkę POWER RANGERS oraz zestaw baterii Panasonic.

W konkursie mogą wziąć udział osoby z 32 krajów europejskich. Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie, warunków i nagród można znaleźć na stronie konkursu.

Oprócz konkursu online zestawy baterii z edycji limitowanej można znaleźć w punktach sprzedaży Panasonic w całej Europie oraz w sklepach internetowych. Specjalny wzór pojawi się na opakowaniach baterii Panasonic EVOLTA, Pro Power i Everyday Power oraz na opakowaniach baterii litowych guzikowych często używanych w zabawkach. Zdobądź przedmioty kolekcjonerskie!

źródło: Panasonic