Ruszyła loteria Inpost – „Dobrze się składa”

Każda paczka odebrana z Paczkomatu do 2 godzin może wziąć udział w nowej wielkiej loterii „Dobrze się składa”, więc bądź dobry w te klocki!

Loteria InPost – Dobrze się składa (październik 2020)

Co trzy tygodnie do wygrania są unikatowe zestawy klocków Paczkomat i skuter elektryczny HOP.CITY, a na zakończenie nagroda główna – samochód elektryczny Peugeot e-208 GT!  Marzysz o nowym skuterze, zestawie klocków Paczkomat albo samochodzie elektrycznym? Już niebawem możesz zostać szczęśliwym posiadaczem jednej z tych wspaniałych nagród – udział w loterii może wziąć każdy, kto odbierze paczkę z Paczkomatu w ekspresowym tempie (do 2 godzin) i zarejestruje jej 4 ostatnie cyfry na stronie loterii.

Zastanawiasz się, czy możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną? W loterii InPost masz możliwość zdobycia dodatkowych losów w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że odbierzesz paczkę w weekend, a InPost potroi liczbę Twoich losów w Losowaniu Finałowym! 

Jak wziąć udział w loterii InPostu „Dobrze się składa”?

  • Odbierz paczkę z Paczkomatu do 2h.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do loterii.
  • Twoje zgłoszenie bierze udział w losowaniu tysięcy nagród!
Jak wziąć udział w loterii InPost – Dobrze się składa? (10.2020)

Dodatkowo zarejestruj się w promocji, a dostaniesz na swój adres e-mail kod na darmowy ebook od Legimi. Nagrody ebooki od Legimi dostępne do 31 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. Jeden uczestnik może pobrać maksymalnie 1 ebook.

Dodatkowo, każdy uczestnik, który zarejestruje swoją paczkę na stronie loterii ma szansę – obok udziału w losowaniach – zgarnąć e-book lub audiobook od Legimi. Taką nagrodę można zdobyć tylko raz.

W loterii mogą wziąć udział przesyłki odebrane z Paczkomatu od 22.10.2020 do 24.12.2020 roku. Regulamin oraz szczegóły loterii znajdziesz na stronie loteriainpost.pl.

źródło: InPost