Nowy PlayStation™Store od 21 października

Od środy 21 października 2020 na stronie internetowej i urządzeniach mobilnych zadebiutuje nowa wersja sklepu PlayStation™Store.

PlayStation Store (logo)

Użytkownicy sklepu PlayStation Store już w przyszłym tygodniu będą korzystać z nowej wersji sklepu PlayStation Store z grami na konsolę PlayStation. Wiąże się to także z kilkoma ważnymi zmianami w zawartości sklepu dostępnej za pośrednictwem komputera i urządzeń mobilnych. Od środy 21 października do poniedziałku 26 października na stronie internetowej, a od 28 października na urządzeniach mobilnych, wejdą w życie zmiany, które opisaliśmy poniżej.

Nie będzie już możliwy zakup:

▷ gier i dodatków na PlayStation®3,
▷ gier i dodatków na PSP™ (PlayStation®Portable),
▷ gier i dodatków na PlayStation®Vita,
▷ aplikacji,
▷ motywów,
▷ awatarów.

Lista życzeń zostanie wyłączona, a wszelkie pozycje znajdujące się na „Twojej liście życzeń” zostaną usunięte.  

Powyższa zawartość nie będzie już możliwa do kupienia w PS Store za pośrednictwem komputera lub urządzeń mobilnych. Zakup będzie jednak wciąż możliwy w PS Store za pośrednictwem konsoli PS3™, PSP lub PS Vita. Aplikacje, motywy i awatary dla PlayStation®4 również można pobrać z PS Store za pośrednictwem konsoli PS4™.

Co z Twoją zakupioną zawartością z PS Store?

Dostęp do całej zakupionej dotychczas zawartości na PS3, PSP lub PS Vita wciąż będzie możliwy. Twoje aplikacje, motywy i awatary zostaną na Twojej konsoli PS4. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące tych zmian, zajrzyj na stronę pomocy PlayStation.

źródło: PlayStation Polska