Wydarzenie „Search On” Google’a 15 października

Oglądaj transmisję online wydarzenia „Search On” Google’a, które odbędzie się 15 października 2020 roku o godzinie 21:00.

Search On Google 2020 (konferencja online)

Pod koniec zeszłego miesiąca Google zorganizowało jesienne wydarzenie sprzętowe, podczas którego firma zaprezentowała swoje najnowsze telefony i sprzęty Made by Google. Teraz firma Google ogłosiła niespodziewane wydarzenie Google Search On 2020, które odbędzie się 15 października o godzinie 21:00 czasu polskiego, aby przedstawić najnowsze ulepszenia wyszukiwarki Google i nie tylko.

Każdego roku Google organizuje I/O, kilkudniową konferencję dla programistów, podczas której przedstawia nowe funkcje systemu Android, usługi i produkty. Z powodu COVID-19 tegoroczne Google I/O zostało odwołane, a jego liczne zapowiedzi – w szczególności smartfona Pixel 4a – rozprzestrzeniły się na cały rok.

W tym roku Google wprowadza swoje ulepszenia do wyszukiwarki i ogłosi je poza specjalnym wydarzeniem. Nowe wydarzenie, zatytułowane Search On Google, będzie transmitowane na żywo w internecie i będzie je można obejrzeć na żywo na YouTubie (player poniżej) oraz na oficjalnej witrynie Search On. Ta konferencja online będzie czymś w rodzaju niespodzianki.

Każdego roku wprowadzamy tysiące ulepszeń w wyszukiwarce Google, od rozwijania umiejętności rozumienia języka po wprowadzanie nowych funkcji, które porządkują światowe informacje w użyteczny sposób. Chcielibyśmy zaprosić Cię do obejrzenia naszej transmisji na żywo dotyczącej wyszukiwania w wyszukiwarce w czwartek, 15 października o godzinie 12:00. PT / 15:00 ET, gdzie dowiesz się o najnowszych sposobach wykorzystywania przez Google mocy sztucznej inteligencji, aby pomóc ludziom zrozumieć otaczający ich świat.

Oprócz wyraźnego skupienia się na wyszukiwaniu i „sile sztucznej inteligencji”, firma niewiele ujawnia z tego, czego powinniśmy się spodziewać w czwartek. Jedyną ciekawostką, którą dowiadujemy się ze strony, jest cytat dołączony do linku w wydarzeniu Kalendarza Google.

Dołącz do nas, aby usłyszeć, w jaki sposób Google pomaga ludziom odkrywać informacje, jak nigdy dotąd. https://searchon.withgoogle.com

W minionych latach wydarzenia takie jak I/O pozwoliły odkryć główne funkcje związane z wyszukiwarką Google, takie jak „Google Duplex”, które od tamtej pory zostało zintegrowane z Asystentem Google. Podobnie Google zaprezentował nowy kanał Discover, aktualizacje Grafiki Google i „podtematy” dla wyszukiwarki podczas wydarzenia z okazji 20. rocznicy Wyszukiwarki Google.

Obejrzyj nagranie z wydarzenia poniżej:

Zaproszenie na wydarzenie Google Search On 2020 (15 października 2020 r.)

źródło: Google | 9TO5Google