Obejrzyj nowy zwiastun rozgrywki w „Deathloop”

Zobacz najnowszy zwiastun rozgrywki w grze „Deathloop”, która zadebiutuje na PlayStation 5 już w 2021 roku.

„Deathloop” – gra PS5

W Deathloop podejmujesz się kolejnych prób, a z każdą z nich uczysz się czegoś nowego, aby wygrać. Znajdowanie wskazówek i podpowiedzi stanowi klucz do sprostania kolejnym celom przed nadejściem jutra. Będziesz musiał odkrywać zależności i rozlokować je wszystkie w czasie, aby zyskać przewagę. Lecz pamiętaj: jeśli nie uda Ci się za pierwszym razem… możesz ginąć aż do skutku. Gra bedzie dostępna na PlayStation 5 już w przyszłym roku.

Weź udział w wiecznym starciu dwójki nadzwyczajnych zabójców.

Wciel się w postać Colta i szukaj możliwości przerwania pętli czasu w Blackreef. Przez cały czas prześladować Cię będą mieszkańcy wyspy. Korzystaj z potężnej broni i umiejętności, aby zlikwidować osiem kluczowych celów na oszałamiającej i chaotycznej wyspie, zanim dzień się zresetuje. W cieniu kryje się rywalka Colta, zabójczyni Julianna, której jedyną misją jest pokonać Colta i zachować istnienie pętli. Ucz się podczas każdego cyklu, wypróbowuj nowe ścieżki i podejścia, aby przerwać pętlę raz na zawsze.

Główne cechy gry

  • Łącz rozgrywkę dla jednego i wielu graczy – poznaj główny wątek fabularny jako Colt próbujący przerwać pętlę i odzyskać wolność. Możesz też przejąć kontrolę nad jego rywalką, zabójczynią Julianną, zakraść się do kampanii innego gracza i utrzymać go uwięzionego w pętli poprzez zabijanie go. Rozgrywka dla wielu osób jest opcjonalna. Gracze mogą zdecydować, że Julianna będzie kontrolowana przez SI przez cały czas kampanii.
  • Charakterystyczna rozgrywka Arkane – walcz i przetrwaj zabójczą grę „łowca kontra zwierzyna”, zanurzając się w akcji pierwszoosobowej, pełnej nadprzyrodzonych mocy i dzikiego uzbrojenia. Wybierz preferowany styl gry – od skradania się przez cały poziom po ruszanie w sam środek walki z bronią w ręku.
  • Wyspa Blackreef – odkryj artystyczny świat DEATHLOOP od Arkane, z licznymi ścieżkami i ewoluującą rozgrywką. Zanurz się w oszałamiającym otoczeniu retro-przyszłości inspirowanym latami 60. Blackreef to stylizowany raj, w którym Colt jest więźniem. To świat w którym rządzi dekadencja, gdzie śmierć nie ma znaczenia, a przestępcy wciąż imprezują, więżąc Colta.

Wiedza to potęga

Każda nowa pętla to okazja do wyciągnięcia wniosków z przeszłości i odpowiedniego dostosowania taktyki. Znajdowanie śladów i odkrywanie wskazówek jest kluczem do likwidacji celów zanim dzień się zresetuje. Odkrywaj relacje, poznawaj rozkłady dnia i zrób co trzeba, aby zyskać potrzebną wiedzę. Skorzystaj z wiedzy zdobytej w poprzednich pętlach, aby opracować nowe strategie i ostatecznie osiągnąć swoje cele.

źródło: PlayStation Polska | Sony