Nowy zwiastun gry „Sackboy: A Big Adventure” przed premierą na PS5

Nowa gra „Sackboy: A Big Adventure” to spin-off cichej serii Little Big Planet, w której występuje popularna dzianinowa postać.

Sackboy: A Big Adventure

Zamiast skupiać się na tworzeniu świata i edytorach poziomów, Sackboy: A Big Adventure jest platformówką kooperacyjną. W tym tygodniu pojawił się nowy zwiastun fabularny, który pozwala rzucić okiem na świat i postacie, które w nim żyją. Sackboy: A Big Adventure pojawi się na PS5 i PS4 12 listopada 2020 roku, co czyni go tytułem premierowym na PlayStation 5.

Sackboy: A Big Adventure to tytuł premierowy na Playstation 5 i ma na celu trochę wstrząsnąć popularną serią Little Big Planet, skupiając się na platformie kooperacyjnej i fabule, a nie na edycji i tworzeniu poziomów. Powinno to sprawić, że gra będzie bardziej skoncentrowana, ale miejmy nadzieję, że kolejny tytuł jest również przygotowywany na przyszłość.

Gra wygląda całkiem nieźle, z niesamowitą ilością szczegółów w Sackboyu, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy w serii Sackboya. To może być niezła pozycja dla fanów platformówek zwłaszcza, że można w niej zaangażować swoich znajomych i razem siać spustoszenie i chaos.

Sackboy: A Big Adventure, oprócz wersji na PS5, zmierza również na PS4, więc gracze trzymający się wciąż doskonałej konsoli przez chwilę dłużej mogą nadal grać w najnowszego Sackboya.

źródło: Android Central