„Warm Jazz” – jedz, rośnij, eksploduj!

Dżdżownice i jazz? Rzadka kombinacja, ale w „Warm Jazz” sprawdza się, podobnie jak masło orzechowe i dżem – i zdecydowanie jest czymś, co wyróżnia tę wymagającą grę.

Gra mobilna ‚Warm Jazz”

W Warm Jazz grasz jako okrąglutka, różowa dżdżownica, którą nieposkromiony apetyt prowadzi przez labirynty pełne jedzenia. Każdy kąsek sprawia, że dżdżownica rośnie. Twoim zdaniem jest jeść, wydłużać się i dotrzeć do końca, gdzie czeka pyszne złote jabłko. Przesuwaj palcem po ekranie, by pełzać, ale uważaj! Im dłuższa jest Twoja dżdżownica, tym bardziej prawdopodobne, że zatarasuje sobie przejście, więc dokładnie zaplanuj każdy posiłek, zamiast pochłaniać wszystko na swojej drodze.

Worm Jazz przesuwasz palcem po ekranie, by pochłaniać jedzenie w drodze do wyjścia.

Po labiryntach rozsiane są miny, a niektórych z nich nie da się uniknąć. Na szczęście zjedzenie świecących, zielonych kąsków pozwoli Ci to przetrwać – za cenę skrócenia dżdżownicy. Ale dzięki temu znów będzie Ci łatwiej zbierać jedzenie.

Skracanie i ponowne wydłużanie ciała dżdżownicy jest kluczem do sukcesu. Z czasem zaczniesz celowo powodować eksplozje, wchłaniając pomarańczowe pożywienie, które wywoła reakcję łańcuchową i w rezultacie zniszczy pobliskie ściany.

Łagodna jazzowa ścieżka dźwiękowa – fortepian, subtelna perkusja i leniwa trąbka – idealnie kontrastuje z wybuchami. Worm Jazz to uczta dla uszu i test dla mózgu. Temu połączeniu trudno się oprzeć.

źródło: App Store Polska