„The Survivalists” i kilku małpich przyjaciół trafia dziś do Apple Arcade

Gra mobilna o tematyce wyspiarskiej „The Survivalists” zadebiutowała dzisiaj w rosnącej kolekcji Apple Arcade.

The Survivalists (Apple Arcade)

W tym tygodniu do Apple Arcade dołączył nowy tytuł The Survivalists – gra typu sandbox o tematyce wyspiarskiej, w której gracze odkrywają, budują, wytwarzają, handlują, a nawet szkolą małpy z maksymalnie trzema przyjaciółmi, w desperackiej próbie przetrwania. Tytuł dostępny jest na iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV. The Survivalists stworzyło brytyjskie studio Team17, znane z gier takich jak Overcooked, Worms i The Escapists.

Z opisu App Store:

Poluj na zwierzęta w poszukiwaniu pożywienia i walcz z mitycznymi wrogami, którzy niekoniecznie są zadowoleni z twojej obecności. Zdobywaj zadania od tajemniczego nieznajomego lub znajdź je na brzegu morza. Przygotuj się na wędrówkę do generowanej proceduralnie dziczy, z różnorodnymi biomami – na wyjątkową przygodę dla każdego gracza.

Apple Arcade to oparta na subskrypcji usługa Apple’a w cenie 24,99 zł miesięcznie. Usługa zapewnia użytkownikom dostęp do ponad 100 gier na iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV, bez reklam i zakupów w aplikacji. Gry mogą pobrać użytkownicy z aktywną subskrypcją z zakładki Arcade w App Storze.

Usługa Apple Arcade będzie częścią nowego pakietu Apple One – zapowiedzianego podczas konferencji Apple Time Flies we wrześniu tego roku – który dostępny będzie w Polsce już tej jesieni.

źródło: Apple | MacRumors