Aktualizacja tvOS 14.0.2 dla Apple TV HD i 4K

Apple wydało aktualizację systemu tvOS w wersji 14.0.2, zaledwie 11 dni po wydaniu tvOS 14.0.1 dla Apple TV HD i Apple TV 4K.

tvOS 14.0.2 update

Aktualizację systemu tvOS 14.0.2 można już pobrać i zainstalować na urządzeniach Apple TV HD i Apple TV 4K. Może on być instalowany przez wszystkich użytkowników, a nie tylko przez testerów wersji beta, ale dla większości użytkowników i tak będzie to automatyczna aktualizacja. Użytkownicy mogą ręcznie zaktualizować system tvOS 14.0.2, otwierając aplikację UstawieniaSystemUaktualnienia, a następnie Sprawdź aktualizacje. Jeśli aktualizacja jest dostępna, pojawi się przycisk Pobierz i zainstaluj.

Nie jest jasne, jakie zmiany Apple wprowadziło w tvOS 14.0.2, ale biorąc pod uwagę numer wersji, prawdopodobnie będą one obejmować poprawki błędów, ulepszenia wydajności i inne mniejsze poprawki.

Apple testuje obecnie wersję beta tvOS 14.2, która jest już w drugiej fazie testów.

Wrześniowa aktualizacja tvOS 14 wprowadziła większe zmiany, w tym lepszą obsługę obrazu w obrazie, ostrzeżenia HomeKit Doorbell i ulepszenia transmisji z kamery, a także ulepszenia Apple Arcade i udostępniania dźwięku.

źródło: Apple