Monopoly Sudoku to najnowszy tytuł Marmalade Game Studio

Chociaż Monopoly jest w nazwie najnowszej gry mobilnej Marmalade Game Studio, jest to standardowy tytuł sudoku.

Monopoly Sudoku (Marmalade Game Studio, 2020)

Marmalade Game Studio od kilku lat wydaje cyfrowe adaptacje gier planszowych firmy Hasbro i oferuje już kilka znanych tytułów, takich jak Clue, Battleship i Monopoly. Firma nie po to korzysta z lukratywnej licencji, aby z niej nie korzystać, dlatego Marmalade tworzy także różne modyfikacje znanych tytułów, które oferują własną unikalną mechanikę. Tak też jest i w tym przypadku, gdzie Monopoly Sudoku to rozszerzenie katalogu studia. Gra dostępna jest już w sklepach App Store i Google Play.

Podobnie jak większość wydań gier mobilnych, poniższy zwiastun w rzeczywistości nie prezentuje żadnej rozgrywki, co jest charakterystycznym znakiem ostrzegawczym, że nie ma się czym pochwalić. Pomimo tego, że nazwa Monopoly jest często używana w tym tytule, nie można znaleźć rozgrywki Monopoly. Jasne, zdobędziesz nagrody za wygrane rundy sudoku, a te nagrody są związane z grą Monopoly, ale poza tym jest to standardowy tytuł sudoku.

Oczywiście, jeśli jesteś fanem różnego rodzaju sudoku, prawdopodobnie spodoba ci się ta wersja. Jest to nie tylko gra premium, co oznacza, że ​​można ją kupić w całości za 18,99 zł, ale tytuł oferuje również tryb online dla wielu graczy oraz tabelę wyników. Możesz nawet grać lokalnie przekazując sobie smartfona, a dla tych, którzy muszą odświeżyć swoje umiejętności obliczania liczb, istnieje tryb ćwiczeń. Jeśli chodzi o samą aplikację, jest to dopracowany tytuł, który powinien zadowolić fanów.

Podsumowując, Monopoly Sudoku nie ma nic wspólnego z grą Monopoly, jest to gra w sudoku. Marmalade Game Studio używa nazwy Monopoly, aby podpromować swój najnowszy tytuł.

Oczywiście, gra jest oparta na motywach Monopoly, ale nie ma to żadnego wpływu na rozgrywkę sudoku. Jeśli jesteś fanem tytułów sudoku, nie powinno to stanowić problemu, ale jeśli liczyłeś na grę związaną z Monopoly, to nie jest to gra dla Ciebie.

Oczywiście nie musisz wierzyć mi na słowo, więc jeśli uważasz, że Monopoly Sudoku wygląda interesująco, możesz kupić tytuł w sklepie App Store lub Google Plya, klikając na poniższe przyciski:

źródło: Android Police | Marmalade Game Studio