60 min za free do UE od T-Mobile

W tym tygodniu operator komórkowy T-Mobile Polska udostępnia dla swoich klientów 60 darmowych minut w ramach „Happy Fridays”.

T-Mobile udostępnia 60 darmowych minut w ramach „Happy Fridays”

Dla klientów, którzy cenią sobie częste rozmowy z bliskimi mieszkającymi nie tylko w Polsce, ale i na terenie UE, T-Mobile, w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays, przygotował prezent w postaci 60 darmowych minut, wymiennych na SMS-y. Bonus można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” oraz przez SMS-a od 2 do 4 października.

Pierwsze tygodnie pandemii przyniosły wyraźny wzrost liczby i długości połączeń realizowanych przez klientów T-Mobile. I choć w miarę upływu kolejnych miesięcy sytuacja powoli wracała do normy, to długość rozmów użytkowników nadal pozostaje na nieco wyższym poziomie. Dlatego tym razem w ramach akcji „Happy Fridays” T-Mobile przygotował dla swoich klientów pakiet 60 darmowych minut wymiennych na SMS-y.

Bonus jest skierowany do klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Prezent można odebrać wyłącznie w aplikacji „Mój T Mobile” od piątku 2 października do niedzieli 4 października do końca dnia. Aktywacja darmowych minut wymiennych na SMS-y nastąpi w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu. Każdy użytkownik z promocji może skorzystać tylko raz.

Dłuższe rozmowy – bądź częstsze SMS-y – będą możliwe aż przez 30 dni od momentu aktywacji na terenie strefy 1A Unii Europejskiej – zarówno dla użytkowników ofert MIX, na kartę, jak i abonentów.

W skład tego obszaru wchodzą kraje Unii Europejskiej oraz inne wybrane kraje i terytoria: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Kanaryjskie.

źródło: T-Mobile Polska