Pobierz oficjalne tapety Google Pixel 5

Wraz z nowym smartfonem Google Pixel 5 pojawiło jeszcze więcej zabawnych tapet, które możesz już pobrać, zanim smartfon trafi w Twoje ręce!

Przykładowe tapety na Pixel 5

Nowy Pixel 5 jest dostępny w przedsprzedaży, ale użytkownicy mogą już pobrać zestaw kolorowych tapet, które oficjalnie znajdą się na najnowszym smartfonie Google’a. Nie jestem pewien, czy tym razem zobaczymy dodatki „Come Alive” lub „Living Universe” do aplikacji Style i tapety na urządzeniach Pixel. Wiemy jednak, że Google zaprojektował nowy zestaw tapet dla Pixela 5 i prawdopodobnie 4a 5G, które wykorzystują dziurkę w lewym górnym rogu w podobny sposób co ekskluzywne tapety na Pixel 4a wydane wraz z Androidem.

Dostępnych jest wiele kolorowych opcji do wyboru z szeroką gamą stylów, od abstrakcyjnych, ręcznie rysowanych ilustracji po kolaże w stylu papieru z teksturą, w tym pączki, ołówki, astronauci, a nawet dłonie lalek. Pastelowe kolory stały się w ostatnich latach niemal wizytówką Google’a, w takim stylu są też utrzymane nowe tapety na telefon Pixel 5.

Jak pobrać tapety Google’a z Pixela 5?

Cała kolekcja została udostępniona na Twitterze przez Mishaala Rahmana z XDA za pomocą bezpośredniego linku do pliku .zip, który zawiera wszystkie poniższe projekty. Nie jest jasne, w jaki sposób zostały one uzyskane, biorąc pod uwagę, że nie mamy powodów, aby wątpić w ich autentyczność. Możesz również zobaczyć całą kolekcję 12 tapet do pobrania poniżej.

Podgląd 12 oficjalnych tapet telefonu Google Pixel 5

Wszystkie tapety zostały przesłane w natywnej rozdzielczości 1080 na 2280 pikseli, co oznacza, że ​​nawet jeśli nie masz Google Pixel, idealnie nadają się do wyświetlaczy FHD+. Można nawet założyć, że będą też dobrze wyglądać na panelu QHD+.

źródło: XDA | 9TO5Google