OnePlus World – nowa platforma VR dla fanów marki

OnePlus tworzy nową interaktywną platformę w wirtualnej rzeczywistości OnePlus World – dzięki nowym możliwościom użytkownicy będą mogli wspólnie uczestniczyć w premierze 8T.

The OnePlus World VR

Firma OnePlus przedstawiła dziś zupełnie nowy wymiar tworzenia społeczności zaangażowanej wokół marki. OnePlus World zaprasza do świata wirtualnej rzeczywistości (VR), w którym mogą spotkać się fani marki z całego świata. Na członków społeczności czeka wiele niesamowitych interaktywnych doświadczeń. To właśnie na platformie OnePlus World członkowie społeczności będą mieli możliwość obejrzenia premiery długo oczekiwanego, flagowego smartfona OnePlus 8T w interaktywnym świecie. 

OnePlus World to interaktywny, wirtualny świat, którego członkowie, dzięki przygotowanym specjalnie na tę okazję aktywnościom, czekają na premierę 8T oraz to, co nastąpi zaraz po niej, stając się częścią nadchodzących wydarzeń. Na początku swojej przygody członkowie OnePlus World mogą tworzyć własne, unikalne awatary, za pomocą specjalnych akcesoriów.

OnePlus World to coś zdecydowanie więcej niż przestrzeń wymiany doświadczeń czy źródło informacji. Użytkownicy mogą nie tylko wchodzić z interakcję z innymi członkami społeczności, ale też odwiedzić m.in. wirtualną galerię #ShotonOnePlus, która prezentuje twórczość globalnej społeczności OnePlus, czy zwiedzić Muzeum OnePlus. W przestrzeni wystawowej 3D użytkownicy mogą zobaczyć, jak rozwijała się marka, zaczynając od modelu OnePlus One i OnePlus Z.

OnePlus stworzył również interaktywną strefę gracza, w której użytkownicy mają możliwość zagrać m.in. w Warp i Hz. Wrap to gra wieloosobowa, przybierająca postać wirtualnej podróży wewnątrz czerwonego kabla. Uczestnicy poruszają się z ekstremalną prędkością, a ich celem jest zbieranie kryształów i zdobywanie punktów. Natomiast Hz opiera się na poszukiwaniu skarbów – kryształów Hz w zakresie od 60 Hz i 90 Hz do 120 Hz. Dzięki kryształom gracze mogą zyskiwać jeszcze większą prędkość.

Członkowie społeczności OnePlus mają szansą zdobywać punkty nie tylko w grach. Angażując się w pozostałe aktywności oraz odwiedzając wystawy mogą również powiększać swoją pulę punktów. Każdy z użytkowników może podejrzeć tabelę liderów – członków społeczności z całego świata z najlepszymi wynikami. Użytkownicy z największą liczbą punktów, w dniu premiery OnePlus 8T, mają szansę wygrać najnowszy smartfon. Oprócz nagrody głównej członkowie społeczności mogą wygrywać inne ekscytującą nagrody od OnePlus każdego dnia.

W OnePlus World znajduje się również wirtualne audytorium, w którym wszyscy zarejestrowani będą mogli obejrzeć nadchodzącą premierę OnePlus 8T.

Użytkownicy OnePlus World mogą nie tylko uczestniczyć w premierze, ale też stworzyć własny wirtualny pokój, do którego zaproszą znajomych na wspólne oglądanie i dyskusje. Prywatna przestrzeń umożliwia łączność głosową również podczas transmisji na żywo. Po premierze do dyspozycji użytkowników zostanie oddany Ultra Store – wyjątkowy sklep 3D z opcją wirtualnego rozpakowania nowego OnePlus 8T oraz zakupu pakietu OnePlus 8T.

Premiera OnePlus 8T odbędzie się w środę 14 października o godzinie 16:00 CET. W wydarzeniu będą mogli jednocześnie uczestniczyć użytkownicy z całego świata za pośrednictwem transmisji na żywo na kanale YouTube OnePlus, a także w OnePlus World.

Aby stać się jednym z członków OnePlus World i doświadczać niesamowitych wirtualnych wrażeń wystarczy zarejestrować się na stronie www.theoneplusworld.com.

źródło: OnePlus