Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu „Od nowa”

Serial „Od nowa” z Nicole Kidman i Hugh Grantem to swego rodzaju „Wielkie kłamstewka” o tajemnicach bogatych Amerykanów.

  • Serial „Od nowa” (Kidman, Grant) HBO 2020
  • „Od nowa” (The Undoing) Nicole Kidman (HBO 2020)

Już jesienią, 25 października 2020 roku na HBO GO pojawi się nowy miniserial Nicole Kidman i Davida E. Kelley pod tytułem Od nowa (tyt. oryg. The Undoing). Zostali oni nagrodzeni za pracę nad serialem HBO Wielkie kłamstewka (tyt. oryg. Big Little Lies) a duet gwiazd-scenarzystów zamierza powtórzyć teraz powtórzyć swój sukces. HBO opublikowało w tym tygodniu kolejny zwiastun nadchodzącego serialu, po tym jak ze względu na pandemię postanowiono przesunąć premierę serialu z 11 maja tego roku.

W Od nowa w rolach głównych występują Nicole Kidman i Hugh Grant. Serial oparty jest na powieści Jeana Hanffa Korelitza You Should Have Known z 2014 roku, zaadaptowany przez pisarza i producenta wykonawczego Kelleya.

Grace (Kidman) i Jonathan Fraser (Grant) prowadzą takie życie, jakiego pragnęli dla siebie. Z dnia na dzień w ich życiu otwiera się przepaść: gwałtowna śmierć i łańcuch strasznych wydarzeń. Pozostawiona w wyniku szerzącej się, bardzo medialnej katastrofy i przerażona sposobem, w jaki nie zastosowała się do własnych rad, Grace musi rozłożyć jedno życie i stworzyć drugie dla swojego dziecka i swojej rodziny.

Ten sześciodocinkowy minierial wyreżyserowała Susanne Bier (The Night Manager). W serialu występują także: Edgar Ramírez, Noah Jupe, Lily Rabe, Noma Dumezweni, Sofie Gråbøl, Matilda De Angelis, Ismael Cruz Córdova i Donald Sutherland.

Oczekiwania wobec serialu są wysokie, biorąc pod uwagę skojarzenia Kidman i Kelleya z popularnym Big Little Lies. Pierwszy sezon serialu miał swoją premierę w 2018 roku, a drugi sezon trafił na HBO w lipcu 2019 r.

Premiera Od nowa zaplanowana jest na niedzielę 25 października 2020 roku o godzinie 21:00 w HBO.

źródło: IndieWire | HBO