„Sztuka w technologii” – OPPO zaprasza na premierę swoich produktów w Playerze

Już 1 października 2020 roku OPPO wprowadzi do Polski kilka nowości – ich premiera odbędzie się online od godziny 12:00 na Playerze.

OPPO – Sztuka w technologii - premiera na Playerze 1 października 2020 r.

Z tej okazji OPPO przygotowało również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla fanów marki na Facebooku.Jesienne ochłodzenie zdecydowanie nie dotyczy OPPO. Marka przedstawi aż 4 nowe smartfony, które trafią do sprzedaży w Polsce. Premiera przybierze dość niestandardową formułę – talk show zatytułowanego „Sztuka w technologii”, w którym zaproszeni goście porozmawiają o tym, jak nowoczesne produkty i usługi pomagają realizować pasje, zainteresowania i jak ułatwiają codzienne życie.

Emisja programu będzie miała miejsce 1. października o godzinie 12.00 na platformie player.pl, a obejrzeć go będzie mógł każdy, bez konieczności logowania się, czy zakładania konta. Dostępna będzie przez: www, aplikację mobilną i w smart TV.

Warto zarezerwować sobie czas na uczestniczenie w premierze, ponieważ na uważnych i szybkich widzów będzie czekać konkurs z wartościowymi nagrodami. 

Oglądaj i wygrywaj smartfony i smartwatche OPPO

W dniu premiery na specjalnie utworzonym z tej okazji wydarzeniu na platformie Facebook, przez cały dzień publikowane będą pytania, które dotyczyć będą zarówno programu, jak i nowych produktów OPPO. W ramach konkursu, użytkownicy co godzinę będą mieli okazję wygrać jedną z 9 atrakcyjnych nagród: najnowszych smartfonów oraz smartwatchy OPPO. Wystarczy udzielić poprawnej odpowiedzi w najkrótszym czasie.

Warto już dziś się zapisać, by nie przegapić kolejnych informacji, a wszystkie szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia na Facebooku.

źródło: OPPO Polska