Skończ z chrapaniem dzięki „Soundly Reduce Snoring.”

Zacznij ćwiczyć w dzień z aplikacją mobilną „Soundly Reduce Snoring.”, aby w nocy inni mogli cieszyć się ciszą i spokojnym snem.

Zrzuty ekranu z aplikacji: Soundly Reduce Snoring.

Jeśli ktoś Cię przyłapie, jak głośno wymawiasz pozornie losowe wyrazy w stronę swojego iPhone’a, może się zdziwić. A gdy wyjaśnisz, że pomaga Ci to nie chrapać i że wcale nie próbujesz udawać karetki, pewnie wywoła to tylko więcej pytań. Ale to nic. Soundly Reduce Snoring to przypominające grę lekarstwo na chrapanie, zaprojektowane, by umożliwić Ci cichy, spokojny sen. Aplikacja oferuje ćwiczenia głosowe, które zwalczają przyczynę problemu.

Jeśli będziesz je powtarzać regularnie, te dziwne odgłosy wzmocnią górną część Twoich dróg oddechowych i pomogą ograniczyć chrapanie.

Urocze postacie zachęcają Cię do ćwiczenia

Ćwiczenia są zabawne — to gry przypominające „Space Invaders”, w których sterujesz za pomocą głosu. Słowo „knee” przesuwa Twoją postać w prawo, a „naw” w lewo, podczas gdy automatycznie strzela ona do przeciwników. Celem jest powstrzymanie ich, nim dotrą do krawędzi ekranu. Aplikacja zachęca, by ćwiczyć po 15 minut dziennie, odblokowując nowe poziomy, bohaterów i ulepszenia.

W miarę postępów wzrasta trudność, dzięki czemu ćwiczenia bardziej Cię wzmocnią i skuteczniej ograniczysz chrapanie.

Może Cię zainteresować także: „SnoreLab” znajdzie przyczynę Twojego chrapania

Aplikacja Soundly Reduce Snoring. dostępna jest bezpłatnie na urządzenia z systemem iOS.

źródło: App Store Polska