Agentka 00 z Jamesa Bonda pozuje do zdjęć wykonanych Nokią 8.3 5G

Nowa agentka 00, w tej roli Lashana Lynch, z filmu o przygodach Jamesa Bonda w najbardziej epickiej sesji zdjęciowej wykonanej smartfonem Nokia 8.3 5G!

Lashana Lynch (Nomi) - zdjęcia robione Nokia 8.3 5G

Brytyjska aktorka Lashana Lynch, odtwórczyni roli Nomi, agentki 00 w 25. części przygód Jamesa Bonda Nie czas umierać, wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, wykonanej w całości smartfonem. Nokia 8.3 5G, która trafi do polskiej sprzedaży w najbliższych tygodniach, będzie smartfonem agentów 00 w nadchodzącym hicie kinowym. Znany z działalności w social mediach fotograf – ze względu na specyfikę swojej twórczości określany „smartfonografem” – Ben Maclean przeprowadził sesję z wykorzystaniem nowej Nokia 8.3 5G, pierwszego prawdziwie globalnego smartfonu 5G i oficjalnego partnera filmu Nie czas umierać, który zadebiutuje w polskich kinach 20 listopada.

Lashana Lynch w kreacji granej przez siebie agentki 00 Nomi jest gwiazdą inspirowanej motywem Jamesa Bonda sesji zdjęciowej, która powstała w słynnym Pinewood Studios pod Londynem. Nowej gwieździe towarzyszą m.in. najnowszy supersamochód Aston Martin DBS Superleggera i motocykl Triumph Thruxton RS, które również zobaczymy na srebrnym ekranie. Podczas sesji nie zabrakło efektów specjalnych, a sam Maclean finalne ujęcie uchwycił z masztu o wysokości przekraczającej 9 metrów.

Epicka sesja 00 powstała w związku z premierą Nokia 8.3 5G. Smartfon trafi do polskiej sprzedaży jeszcze we wrześniu – w najbliższych tygodniach producent poinformuje o starcie i warunkach przedsprzedaży oraz specjalnym pakiecie gadżetów, które będą towarzyszyć smartfonowi. „Jedyny gadżet, którego potrzebujesz” cechuje się poczwórnym aparatem z główną matrycą 64 MP, możliwością kręcenia wideo w rozdzielczości 4K oraz optyką i efektami filmowymi przygotowanymi we współpracy z kultową marką ZEISS.

W dzisiejszych czasach każdy z nas nosi wyjątkowy gadżet we własnej kieszeni i to naprawdę niesamowite, co potrafią smartfony. Jestem podekscytowana, mogąc uczestniczyć w premierze nowego modelu w związku z listopadową premierą „Nie czas umierać”. Nokia 8.3 5G jest dowodem na to, że gadżety Bonda zawsze wyprzedzają epokę – powiedziała Lashana Lynch, odtwórczyni roli agentki 00 Nomi w „Nie czas umierać”.

Nokia 8.3 5G to pierwszy prawdziwie globalny smartfon 5G, który wyróżnia się m.in. z potężnym poczwórnym aparatem PureView z optyką od firmy ZEISS. W urządzeniu po raz pierwszy zastosowano aplikację ZEISS Cinema, która razem z nagrywaniem dźwięku 360° OZO pozwala kręcić doskonałe filmy nawet w najtrudniejszych warunkach. Co więcej, testy szybkości połączenia internetowego pokazują, że Nokia 8.3 5G osiąga nawet o 15% lepsze wyniki od innych smartfonów 5G z tej samej kategorii.

Autor epickiej sesji Ben Maclean podzieli się instrukcją robienia zdjęć telefonem z tysiącami obserwujących go „smartfonografów” za pośrednictwem swojego kanału YouTube jeszcze w tym tygodniu.

źródło: HMD Global