Darmowa gra Mahjong Journey® to ponad 2000 poziomów

Choć gra mobilna Mahjong Journey jest w pełni darmowa, zawiera mnóstwo boosterów i zakupów w aplikacji ale też sporo rozrywki!

Mahjong Journey (G5 Entertainment)

Grając na smartfonie z pewnością nie raz przytrafiło Ci się zainstalować jakiś rodzaj mahjonga. Ta klasyczna gra logiczna ma podobną zasadę jak Memory: tutaj również należy znaleźć dwa identyczne kamienie, ale nie w ukrytej formie. W rekomendacjach w App Store’a można obecnie znaleźć grę mobilną Mahjong Journey firmy G5 Entertainment, która opublikowała już sporo gier logicznych oraz łamigłówek na czas.

Gra Mahjong Journey jest bezpłatna, ale zawiera zakupy w aplikacji, wymaga ok. 281 MB na urządzeniach z systemem iOS lub 130 MB na smartfonach z Androidem.

W opisie ze sklepów z aplikacjami czytamy: Poznaj nowy aspekt gry Mahjong Shanghai, pomagając młodej dziewczynie i jej dziadkowi podróżować po świecie w poszukiwaniu zagubionych rodziców. Znajdź drogę dobierając kamienie, aby odkryć setki zdjęć. Zbieraj osiągnięcia za zadania specjalne i korzystaj z innowacyjnych funkcji gry, takich jak tasowanie, za pomocą którego możesz uciec od beznadziejnych sytuacji, czy petardy, którymi możesz wysadzić kilka kamieni. Odwiedź Zakazane Miasto, Świątynię Virupaksha, Taj Mahal i słynną Fujijamę, wykonując trudne zadania i zdobywając złote gwiazdki za jak najszybsze ukończenie poziomów.

W sumie ponad 2000 poziomów powinno pomóc Ci opanować tę grę, a do tego dochodzą setki innych, które pojawiają się wraz z aktualizacjami. Mahjong Journey ma również 43 różne zestawy kamieni, w sumie ponad 1800 różnych elementów, a także cztery ulepszenia i ponad 40 osiągnięć w Apple Game Center.

Uwaga! Ta gra mocno wciąga! Obejrzyj poniższy zwiastun:

Grę mobilną Mahjong Journey pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

źródło: G5 | App Store | Google Play