„Ulubione na zawsze” w Spotify – podziel się 5 utworami

Spotify wprowadziło nową funkcję „Ulubione na zawsze” w swojej aplikacji dla użytkowników w wersji bezpłatnej i premium.

Playlista „Ulubione na zawsze” w Spotify

Nowa funkcja Ulubione na zawsze (ang. My Forever Favorites), która właśnie pojawiła się w aplikacji Spotify pozwala użytkownikom (wersji płatnej i bezpłatnej) udostępniać wybrane przez siebie 5 ulubionych utworów lub podcastów. Nowa funkcja aplikacji umożliwia użytkownikom Spotify stworzenie listy odtwarzania z pięcioma najlepszymi utworami oraz odcinkami podcastów, które można udostępniać na kanałach społecznościowych.

Nowa funkcja jest wdrażana od dziś w aplikacjach na urządzeniach z Androidem i iOS-em, ale jest również dostępna na komputerach stacjonarnych, jeśli używasz Spotify na swoim komputerze. Jeśli nie widzisz opcji Ulubione na zawsze w zakładce Home, możesz wpisać frazę spotify:forever-favorites w polu wyszukiwania aplikacji Spotify.

Aby utworzyć nową listę odtwarzania i udostępnić ją na kanałach społecznościowych, musisz wykonać kilka kroków:

  • Po prostu przejdź do zakładki Home w Spotify i wybierz opcję Ulubione na zawsze.
  • Wyszukaj i dodaj swoich 5 ulubionych utworów i/lub podcastów.
  • Następnie kliknij przycisk Udostępnij, aby podzielić się swoim TOP 5 w mediach społecznościowych.

Nowa funkcja Ulubione na zawsze w aplikacji Spotify jest dostępna na całym świecie zarówno dla użytkowników bezpłatnych, jak i płatnych użytkowników Spotify – po prostu wykonaj powyższe kroki, aby zacząć udostępniać znajomym ulubione utwory i podcasty.

źródło: Spotify | iPhonehacks