Kontroler Razer Kishi zapewnia konsolową jakość grania na smartfonie

Uniwersalny kontroler do gier mobilnych Razer Kishi zapewnia jakość gry na smartfonie z systemami iOS i Android taką, jak za pomocą konsolowego pada.

Kontroler Razer Kishi do iPhone'a

Dzięki analogowym drążkom, przyciskom wielofunkcyjnym i 8-kierunkowemu D-padowi Razer Kishi dla iPhone’a zapewnia dodatkową przewagę graczom korzystającym z usługi Apple Arcade. Firma Razer ogłosiła dziś pojawienie się na rynku uniwersalnego kontrolera do gier – Razer Kishi for iPhone, mobilnego urządzenia w wersji na iOS-a, które w styczniu zdobyło dwie nagrody Best of CES. Wyposażony w klikalne analogowe drążki, szereg przycisków standardowych i wielofunkcyjnych oraz 8-kierunkowy D-pad, Kishi do iPhone’a po raz pierwszy daje użytkownikom Apple możliwość korzystania z nagradzanego kontrolera Razera.

Przeczytaj także: Przenośny kontroler do gier mobilnych

Razer na urządzeniach Apple

Razer Kishi na iPhone’a zapewnia konsolową jakość rozgrywki na urządzeniach z iOS-em za pośrednictwem najnowocześniejszego złącza Lightning. Kishi na iPhone’a ma certyfikat MFi (Made for iPhone) i jest w pełni kompatybilny z Apple Arcade, przełomową usługą subskrypcji gier Apple w App Store, która oferuje ponad 120 niesamowicie emocjonujących tytułów.

Dzięki jednej subskrypcji sześcioosobowa rodzina może przeskakiwać z iPhone’a na iPada, Maca a nawet Apple TV i cieszyć się każdą grą bez żadnych reklam ani zakupów wewnątrz aplikacji. Wraz z premierą najnowszej wersji Razer Kishi, rodzina kontrolerów do gier Kishi tworzy nowy poziom wrażeń z rozgrywki na iPhone 6 Plus i nowsze urządzenia z iOS. W portfolio firmy istnieje od jakiegoś czau także wersja kontrolera Razer Kishi for Android przeznaczonego na smartfony z systemem Android.

Razer Kishi do iPhone’a jest już dostępny w Apple Online Store. To pierwszy produkt Razera w tym sklepie. Będzie dostępny w sklepach Apple na całym świecie od 22 września 2020 roku, wzbogacając asortyment akcesoriów do gier.

Razer Kishi oferuje grającym na iPhone’ach funkcjonalność i kontrolę znaną z konsolowych odpowiedników. Jego wygodna, ergonomiczna konstrukcja jest przeznaczona do długich sesji, a przenośna forma i zoptymalizowane rozmieszczenie przycisków wspomagają intuicyjną rozgrywkę. Przemyślana konfiguracja i ergonomia sprawiają, że kontroler jest tak samo wygodny i naturalny w obsłudze zarówno na początku rozgrywki, jak i na jej końcu.

Kontroler Razer Kishi do iPhone'a - kobieta grająca na iPhonie z kontrolerem Razera

Inteligentna łączność sprawia, że Kishi do iPhone’a staje się naturalnym przedłużeniem dłoni użytkownika. Kishi oferuje połączenie Lightning o ultra-niskich opóźnieniach, które praktycznie eliminuje wszelkie opóźnienia, dając użytkownikom natychmiastowo reagujące przyciski i bezproblemową, płynną kontrolę. Ładowanie pass-through zapewnia także nieprzerwaną rozgrywkę, ponieważ iPhone’a można ładować, podłączając kabel ładujący bezpośrednio do kontrolera.

Specyfikacja i cena

Obsługiwane telefony: iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max

Opis elementów kontrolera Razer Kishi do iPhone'a

Certyfikat MFi (Made for iPhone)
Złącze Lightning do ładowania przelotowego
Klikalne drążki analogowe
Cena i dostępność: 499,95 zł na Razer.com, Apple.com i u autoryzowanych sprzedawców od 15 września 2020 roku

źródło: Razer