Sklep internetowy Apple Store niedostępny przed „Time flies”

Sklep internetowy Apple Store został standardowo wyłączony przed wydarzeniem Apple Event „Time flies”, które odbędzie się dzisiaj wieczorem.

Komunikat Apple Store – „Zaraz wracamy.”

Firma Apple zazwyczaj zamyka swój sklep internetowy przed ogłoszeniami swoich nowych produktów. Tak też stało się i dzisiaj – po wejściu do sklepu Apple Store pojawia się komunikat „Zaraz wracamy.”. Oczekuje się, że podczas dzisiejszej konferencji Apple ogłosi nowe smartwatche Apple Watch Series 6, niedrogi Apple Watch SE, iPad Air 4 i iPada 8. generacji. We wrześniu zwykle prezentowane są nowe iPhone’y, ale mówi się, że premiera iPhone’a 12 musiała zostać opóźniona o kilka tygodni z powodu trwającej pandemii.

Oczekuje się, że nowe iPhone’y zostaną ogłoszone w połowie października 2020 roku, a następnie zostaną wprowadzone do sprzedaży do końca miesiąca.

Plotki sugerują, że Apple może uruchomić przedsprzedaż zegarków Apple Watch Series 6 zaraz po wydarzeniu, a urządzenie trafi do sklepów detalicznych jeszcze w tym tygodniu. Wydarzenie Apple’a zatytułowane „Time flies” rozpocznie się dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego. Apple będzie transmitować wydarzenie na żywo w internecie – sprawdź, gdzie możesz oglądać streaming online.

Oprócz nowych produktów sprzętowych, Apple ma również ogłosić publicznie datę premiery systemów iOS 14, iPadOS 14 i watchOS 7.

Mimo, że prawdopodobnie dzisiaj jeszcze nie zobaczymy iPhone’a, Apple będzie miało wiele ekscytujących rzeczy do ogłoszenia podczas dzisiejszej konferencji, dlatego dzisiaj wieczorem warto śledzić informację o nowościach Apple’a!

Apple Special Event – Time flies. (15 września 2020 roku o godz. 19.00)

źródło: Apple Polska