Samsung organizuje kolejne Unpacked Event 23 września

Za tydzień w środę 23 września 2020 roku, Samsung zorganizuje kolejne wydarzenie Upacked for Every Fan – być może zobaczymy budżetowego Galaxy S20?

Galaxy Unpacked 23 września 2020 r.

Na początku sierpnia Samsung zorganizował wydarzenie Unpacked, podczas którego zaprezentował Note 20, Note 20 Ultra, Galaxy Tab S7 Plus, Galaxy Watch 3 i Galaxy Buds Live. To już całkiem spora seria urządzeń, ale gigant technologiczny najwyraźniej nie skończył prezentować nowych produktów. Samsung właśnie ogłosił, że w środę 23 września 2020 roku o godz. 16:00 czasu polskiego będzie gospodarzem kolejnego wirtualnego wydarzenia Unpacked.

Kilka tygodni temu firma poświęciła całe drugie wydarzenie nowemu składanemu smartfonowi Galaxy Fold, a na początku września zobaczyliśmy nową wersję Galaxy Z Fold2 5G.

Wydarzenie zaplanowane na 23 września prawdopodobnie skupi się na Galaxy S20 Fan Edition, który od kilku miesięcy pojawia się w różnego rodzaju doniesieniach, jak to zwykle bywa w przypadku urządzeń Samsunga. Nie mówię, że podczas wydarzenia nie będzie też wielu innych zapowiedzi, ale wydarzenie Fold nieco obniżyło oczekiwania do tego, kiedy koreańska firma uważa za jakieś urządzenie godne jest organizowania osobnego wydarzenia – szczególnie w 2020 roku, kiedy wydarzenia online są szczególnie popularne.

W każdym razie tak zwana „edycja dla fanów” wskazuje, że firma podejmuje od dawna porzucony trend wydawania tańszych alternatyw dla flagowych urządzeń (zwłaszcza odnowionej wersji Note7).

W tym przypadku zapewne będziemy mieli do czynienia z tańszą wersją głównego flagowca Samsunga – Galaxy S20. Sądząc po haśle wydarzenia Unpacked for Every Fan urządzenie będzie zapewne pochodzić z linii „Lite” – najnowszym podejściem do i tak już zagmatwanego podejścia Samsunga do swoich flagowych ofert budżetowych.

Więcej informacji dowiemy się 23 września o 16:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie transmitowane online na stronie producenta oraz na kanale YouTube.

źródło: Samsung | TechCrunch