Jak i gdzie oglądać Apple Event 2020 „Time flies.”?

Najbliższe wydarzenie z serii Apple Events zaplanowane zostało na wtorek 15 września 2020 – sprawdź, jak je oglądać online na żywo!?

Jak oglądać konferencję Apple Special Event 15 września 2020 roku?

Tegoroczna pandemia koronawirusa (COVID-19) pokrzyżowała plany wielu firmom, a od marca zmienił się sposób, w jaki organizowane są najważniejsze wydarzenia z branży technologicznej, rozrywkowej, showbiznesu i wielu innych. Apple już zorganizowało w tym roku jedną konferencję online WWDC 2020 dla programistów, która co roku wymagała sporej organizacji logistycznej wielu osób z całego świata – w tym roku wszystko przeniosło się do internetu.

Nie inaczej jest także w przypadku tegorocznej wrześniowej konferencji Apple Special Event 2020 „Time flies.”. Choć akurat w tym przypadku, w rzeczywistości zawsze była to kameralna impreza dla wybranych dziennikarzy, a każdy mógł i tak ją śledzić na żywo w internecie.

Tegoroczna konferencja, podczas której spodziewamy się zobaczyć nowe iPhone’y 12, zegarek Apple Watch Series 6 oraz nowego iPada Air, będzie transmitowana online we wtorek 15 września 2020 roku o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Streaming z konferencji Apple’a będzie dostępny na oficjalnej stronie internetowej firmy, w aplikacji mobilnej Apple TV do której trafiły wydarzenia z aplikacji Apple Events a także na oficjalnym kanale firmy na YouTubie, w poniższym playerze:

Jak zawsze, po konferencji Apple’a, przeczytasz u nas skrót całej konferencji, ze wszystkimi nowościami, które zostały zaprezentowane. Apple ogłosi zapewne także datę premiery systemu iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14 oraz watchOS 7. System operacyjny masOS Big Sur na komputery Mac zostanie wydany zapewne później w okolicach listopada.

W tym roku nowe iPhone’y mają trafić do sprzedaży nieco później – mówi się, że nie wcześniej niż w październiku. Wszystko ma być związane z opóźnieniami wywołanymi przez tegoroczny lockdown.

Co Apple zaprezentuje i czym nas zaskoczy? Nie ma sensu spekulować, bo już za niecałe dwa dni będziemy wszystko wiedzieć!

źródło: Apple