Zostań kapitanem przemysłu w grze „Sandship: Crafting Factory”

W grze mobilnej Sandship: Crafting Factory poznasz losy planety w postapokaliptycznym świecie wykorzystując naukę podczas podróży swoją fabryką!

Gra mobilna – Sandship: Crafting Factory

W odległym, nieznanym świecie przejmujesz kontrolę nad ogromną fabryką, poruszającą się przez postapokaliptyczną pustynię. Jaki los spotkał planetę i cywilizację, która ją zamieszkiwała? Odpowiedź znajdziesz w grze Sandship: Crafting Factory. Wytwarzaj surowce w satysfakcjonującym procesie, opierającym się na cierpliwości i logice. Na początku masz do dyspozycji syntezator (Synthesizer), przydatną maszynę, która zmienia materię (Substance) w przedmioty (Stuff). Później budujesz skomplikowane linie produkcyjne, które mogą przetwarzać surowce na produkty gotowe do eksportu.

Zarządzasz wielką mobilną fabryką — co w niej stworzysz?

To nie jest magia. Aby wytworzyć – dajmy na to – drut albo bardziej skomplikowane elementy takie jak obwody, musisz wykorzystać taśmociągi, by połączyć piece, krajarki oraz wytłaczarki (Heaters, Cutters, Extruders). Aby to zrobić, musisz znać odpowiednie receptury, prowadzić badania i odblokowywać niezbędne materiały i surowce.

Twoja trasa ciągle się zmienia, zależnie od tego, czy akurat chcesz dowiedzieć się czegoś o planecie, wytworzyć konkretny produkt czy wypełnić warunki kontraktu handlowego.

Na szczęście masz przewodnika w postaci cyborga Harveya, który pomoże Ci naprawić statek w razie awarii. Jego historia jest powiązana z historią planety i zależy mu na rozwikłaniu jej tajemnic tak bardzo jak Tobie…

Grę Sandship pobierzesz bezpłatnie z App Store’a i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: