Zobacz zwiastun „Tiny World” – serialu przyrodniczego Apple TV+

Apple udostępniło pierwszy zwiastun swojej nadchodzącej przyrodniczej serii dokumentalnej „Tiny World” – premiera 2 października.

Tiny World - przyrodniczy serial dokumentalny Apple TV+

Firma Apple opublikowała dziś zwiastun swojego przyrodniczego serialu dokumentalnego zatytułowanego Tiny World, którego premiera ma się odbyć w piątek 2 października 2020 roku. Lektorem serii jest Paul Rudd, a w Tiny World patrzymy na świat „oczami najmniejszych stworzeń”. W kolejnych odcinkach poznamy mniej znanych małych bohaterów natury. Poznamy historie małych stworzeń i ich niezwykłe zachowania, aby przetrwać – wszystko dzięki spektakularnym zdjęciom przyrody.

Tiny World to jeden z trzech dokumentalnych programów telewizyjnych, które pojawią się na Apple TV+ tej jesieni. Dołączy do niego Becoming You i Earth at Night in Color.

Becoming You, który zadebiutuje 13 listopada 2020 roku, bada, jak pierwsze 2000 dni po narodzinach dzieci kształtują ich życie, śledząc ponad 100 dzieci z całego świata, od Nepalu przez Japonię po Borneo. Earth at Night in Color wychodzi 4 grudnia 2020 roku i wraz z Tomem Hiddlestonem śledzi nocne zwierzęta.

Wszystkie programy dokumentalne są dostępne na wyłączność Apple TV+ i może je oglądać każdy, kto ma subskrypcję tej usługi, która kosztuje 24,99 zł miesięcznie po 7-dniowym bezpłatnym okresie próbnym. Apple nadal udostępnia darmowy rok ‌dostępu Apple TV‌+ przy zakupie wybranych urządzeń – z bezpłatnego roku można skorzystać tylko raz na rodzinę.

źródło: Apple TV+