Wiemy już więcej na temat ubrań z kolekcji Levi’s LEGO

Już znamy więcej informacji na temat nowej linii odzieży LEGO Levi’s, w tym datę premiery i zdjęcia kolekcji Levi’s Kids.

Kolekcja ubrań LEGO Levi's Kids (2H 2020)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami współpracy marek LEGO i Levi’s, dzisiaj ogłoszono kolekcję odzieży z kolekcji Levi’s LEGO, udostępniając więcej szczegółów. Ubrania trafią do sprzedaży 1 października 2020 roku, a na całym świecie zostanie wydana seria dla dorosłych. Kolekcja „Kids Limited Edition Apparel” będzie dostępna tylko w sklepach Levi’s China i ROOKIE USA, natomiast „Kids T-shirt collection” będzie dostępna na całym świecie.

Nowa kolekcja ubrań jest wynikiem współpracy marki Levi’s z Grupą LEGO. Elementy odnoszące się do producenta LEGO, to między innymi plakietki z motywami klocków, w formie silikonowego panelu, który jest przymocowany do ubrań. Dzięki temu fani mogą sami tworzyć niestandardowe projekty. Każdy przedmiot jest dostarczany z ekskluzywną torbą LEGO DOTS przeznaczoną właśnie do tego celu, które ujawniono wczoraj wraz z czapką.

Oprócz asortymentu dla dorosłych, asortyment dziecięcy będzie oferował wybór t-shirtów, bluz, dżinsów i kurtek, pokazanych na poniższych zdjęciach i promocyjnym wideo.

To bardzo ciekawa współpraca celebrująca autoekspresję, kreatywność i nostalgię. Marki stworzyły coś naprawdę wyjątkowego i nowego, ale niezaprzeczalnie znajomego. Dzięki konfigurowalnym elementom na ubraniach marki Levi’s jest to teraz nowe małe miejsce na zabawę elementami klockami LEGO.

https://youtu.be/RACWiWDCm1w

Na pewno nie każdemu ubrania przypadną do gustu, ale założę się, że znajdzie się grupa fanów, która za wszelką cenę będzie chciała mieć te ubrania w swoich szafach.

źródło: LEGO | Levi’s