Wiemy już więcej na temat ubrań z kolekcji Levi’s LEGO

Już znamy więcej informacji na temat nowej linii odzieży LEGO Levi’s, w tym datę premiery i zdjęcia kolekcji Levi’s Kids.

Kolekcja ubrań LEGO Levi's Kids (2H 2020)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami współpracy marek LEGO i Levi’s, dzisiaj ogłoszono kolekcję odzieży z kolekcji Levi’s LEGO, udostępniając więcej szczegółów. Ubrania trafią do sprzedaży 1 października 2020 roku, a na całym świecie zostanie wydana seria dla dorosłych. Kolekcja „Kids Limited Edition Apparel” będzie dostępna tylko w sklepach Levi’s China i ROOKIE USA, natomiast „Kids T-shirt collection” będzie dostępna na całym świecie.

Nowa kolekcja ubrań jest wynikiem współpracy marki Levi’s z Grupą LEGO. Elementy odnoszące się do producenta LEGO, to między innymi plakietki z motywami klocków, w formie silikonowego panelu, który jest przymocowany do ubrań. Dzięki temu fani mogą sami tworzyć niestandardowe projekty. Każdy przedmiot jest dostarczany z ekskluzywną torbą LEGO DOTS przeznaczoną właśnie do tego celu, które ujawniono wczoraj wraz z czapką.

Oprócz asortymentu dla dorosłych, asortyment dziecięcy będzie oferował wybór t-shirtów, bluz, dżinsów i kurtek, pokazanych na poniższych zdjęciach i promocyjnym wideo.


To bardzo ciekawa współpraca celebrująca autoekspresję, kreatywność i nostalgię. Marki stworzyły coś naprawdę wyjątkowego i nowego, ale niezaprzeczalnie znajomego. Dzięki konfigurowalnym elementom na ubraniach marki Levi’s jest to teraz nowe małe miejsce na zabawę elementami klockami LEGO.

Na pewno nie każdemu ubrania przypadną do gustu, ale założę się, że znajdzie się grupa fanów, która za wszelką cenę będzie chciała mieć te ubrania w swoich szafach.

źródło: LEGO | Levi’s