Nowa oferta hostingu i poczty w chmurze z 2 TB na dane

Spółka nazwa.pl wprowadziła do oferty nowe usługi hostingu i poczty, realizowane w technologii chmury, które udostępniają nawet 2 TB przestrzeni dyskowej na strony WWW i pocztę elektroniczną.

Nowe usługi nazawa.pl z 2 TB  w chmurze ☁️ od @nazwapl

Nowa oferta to kolejne udogodnienie dla klientów spółki, którzy zgłaszają coraz większe zapotrzebowanie na miejsce do przechowywania danych.  Dla wielu firm, które przez lata działają w cyfrowym świecie i zgromadziły bardzo dużą ilość danych, to nie moc obliczeniowa serwera, ale przestrzeń dyskowa stanowi barierę do dalszego rozwoju. Rosnąca ilość poczty, wysyłanej i odbieranej każdego dnia, stanowi większość zajętej powierzchni dyskowej. Gigabajty danych przesyłanych przez maile dokumentują historię kontaktów i rozliczeń z klientami, stanowiąc podstawową bazę wiedzy każdej firmy o swoich kontrahentach. Powoduje to, że skrzynki pocztowe stale zwiększają swoją objętość i jest to trend, który można zaobserwować od wielu lat. 

Z tego powodu spółka nazwa.pl wprowadziła do swojej oferty:

  •  nowe pakiety usług hostingu stron WWW i poczty elektronicznej o nazwie CloudHosting, pozwalające przechowywać nawet 2 TB poczty i danych udostępnianych na stronach WWW. 
  • wyspecjalizowane pakiety przeznaczone do obsługi poczty o nazwie CloudMail. Usługi te udostępniają również do 2 TB miejsca dyskowego, z tym że można je przeznaczyć w całości na pocztę. 

Konta pocztowe w nowej ofercie CloudHosting i CloudMail posiadają rezerwację powierzchni dyskowej o minimalnej wielkości 5 GB, co gwarantuje, że każda wiadomość wysyłana przez kontrahentów dotrze bez problemów. Obsługa poczty na setkach serwerów w chmurze nazwa.pl oraz możliwość wysyłania i odbierania przesyłek o wielkości do 1 GB powoduje, że nawet firmy przesyłające grafiki i materiały video w dużej rozdzielczości, bez trudu będą mogły wymieniać swoją korespondencję, bez ryzyka wyczerpania przestrzeni dyskowej.

usługa poczty CloudMail w nazwa.pl (screen)

Aby korzystanie z tak dużych skrzynek pocztowych było jak najbardziej wygodne, w połowie lipca nazwa.pl wprowadziła nowy program do obsługi poczty przez WWW Cloud Mail, który charakteryzuje się nowoczesnym designem, przejrzystym i intuicyjnym interfejsem oraz szeregiem dodatkowych usprawnień.

źródło: nazwa.pl