Już można zamawiać telefon Mudita Pure za 1159 zł

Mudita po zebraniu blisko 1,5 miliona złotych na platformach crowdfundingowych otworzyła przedsprzedaż telefonu Mudita Pure.

telefon Mudita Pure - przedsprzedaż

Polska firma technologiczna Mudita, po sukcesach kampanii crowdfundingowych, uruchomiła na swojej stronie internetowej przedsprzedaż minimalistycznego telefonu Mudita Pure klasy premium, który ma na celu poprawę jakości życia we współczesnym świecie. Charakteryzuje się on ultraniską wartością współczynnika wnikania promieniowania elektromagnetycznego (SAR) i wyświetlaczem E Ink. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób korzystających z technologii, a jednocześnie dbających o swoje zdrowie.

FIrma, chcąc podziękować za wsparcie projektu, do końca września 2020 roku postanowiła utrzymać zniżkę w wysokości 20%. Sukces kampanii firmy Mudita pokazuje, że ludzie szukają zdrowszych rozwiązań technologicznych:

  • Kampania crowdfundingowa dla Mudita Pure wystartowała 24 września 2019 roku, na portalu Kickstarter,
  • Cel 100 tys. USD został osiągnięty w ciągu pierwszej godziny,
  • Kampania dla Mudita Pure, po sukcesie odniesionym na Kickstarterze, została przeniesiona i kontynuowana na platformie Indiegogo InDemand – sprzedaż telefonu na Indiegogo została zakończona 8 września 2020 roku,

W trakcie trwania kampanii na portalach Kickstarter oraz Indiegogo aż 1366 osób wsparło projekt przyczyniając się do zebranej kwoty w sumie 374 825 USD, czyli ponad 1 400 000 zł. Projekt wsparły osoby z 52 krajów – najwięcej z USA, Polski oraz Wielkiej Brytanii.

Telefon Mudita Pure jest laureatem nagrody IRON A’Design Award w kategorii Projektowanie Urządzeń Cyfrowych i Elektronicznych przyznawaną przez Międzynarodową Akademię Designu oraz German Design Award 2021.

Telefon Mudita Pure w kolorze czarnym i białym

Mudita Pure

1151,00 zł

20% zniżki 1449,00 zł stan na 10 września 2020 r.

Telefon dostępny jest w 2 kolorach: czarnym i szarym.

Firma zachęca do odwiedzenia strony dedykowanej Mudita Pure i skorzystania z trwającej jeszcze tylko 20 dni zniżki.

źródło: Mudita