Stwórz własny raj na „Family Island”

Nawet kwitnąca społeczność musiała kiedyś zacząć od zera – w Family Island zwyczajna rodzina z epoki kamienia trafia na wyspę po tym, jak wybuch wulkanu odciął ich od rodzinnej osady.

Family Island — przygodowa gra rolna

Mając do dyspozycji tylko kilka przedmiotów i własną pomysłowość, w grze Family Island – adventure land pomagasz Evie i Bruce’owi oraz ich dzieciom się osiedlić. Chociaż sytuacja jest trudna, rodzina raczej nie narzeka, tylko dowcipkuje przy wykonywaniu zadań, które im zlecisz. Na początek musisz wykorzystać ich instynkty zbieracko-łowieckie: zbierać korzenie i jagody do jedzenia oraz drewno i kamienie do budowy. To męcząca praca. Ścięcie drzewa czy rozbicie skały wymaga energii, musisz więc dbać, by rodzina była w formie — zapewniaj im pożywienie lub szukaj rozsianych po wyspie żetonów odnawiających energię.

Czym byłoby życie bez nowoczesnej technologii w gospodarstwie na bezludnej wyspie? Miasto, w którym wcześniej mieszkali, zostało zniszczone przez erupcję wulkanu. Pomóż tej rodzinie zbudować nie tylko budynek mieszkalny, lecz całą kwitnącą wioskę, szukając jednocześnie sposobu ponownego połączenia z zaginioną rodziną i ukochanym plemieniem.

Świat w tej grze rolnej może wydawać się starożytny i obcy bez współczesnej technologii, ale codzienne życie rodziny i relacje w niej bardzo przypominają dzień dzisiejszy.

Siej, zbieraj plony i samodzielnie zbuduj dom

Szybko okaże się, że samo zbieranie tego, co się znajdzie, nie wystarczy. Zaczniesz rozwijać prehistoryczne rzemiosło, tworząc sprzęty do tkania i zajmując się produkcją narzędzi czy wytwarzaniem paszy dla żywego inwentarza. Spiżarnia wypełni się zapasami, co pozwoli Ci handlować z kupcami, którzy odwiedzą osadę.

Im większe sukcesy będziesz odnosić, tym bardziej wioska będzie się rozrastać. Gdy odblokujesz kolejne poziomy, zyskasz możliwość zasiedlania nowych wysp. Budowanie społeczności wymaga czasu, ale jest satysfakcjonujące. Family Island to jedna z tych gier, które nigdy nie przestają się rozwijać, więc zapewni Ci rozrywkę na całe tygodnie, a nawet miesiące.

Family Island (Wyspa rodzinna) to gra rolna, a zarazem symulator o urzekającej fabule pełnej przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji!

  • Przeżyj przygodę w epoce kamiennej! Użyj wyobraźni i rozpocznij uprawę roli, korzystając w gospodarstwie z niezawodnych starożytnych technologii
  • W tej grze rolnej można uwolnić swojego wewnętrznego odkrywcę i wyprawić po ekscytującą przygodę na nowe wyspy
  • Załóż własne rodzinne gospodarstwo rolne na opustoszałej wyspie! Uprawiaj rośliny i wytwarzaj towary przydatne do handlu z innymi postaciami
  • Nadaj swojemu gospodarstwu rolnemu indywidualny charakter za pomocą pięknych ozdób
  • Poznaj lepiej rodzinę i poprowadź ją przez ekscytujące misje i życiowe zawirowania w tej grze na wyspie

Grę Family Island — przygodową grę rolną pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska