iPad i Apple Watch Series 6 może pojawić się 8 września

Apple podobno planuje opublikowanie komunikatu prasowego we wtorek 8 września 2020 roku, aby ogłosić nowe modele iPada i zegarka Apple Watch Series 6.

Nowy Apple Watch 6 i iPad  już wkrótce?

Według Jona Prossera Apple ma zaplanowaną publikację informacji prasowej na wtorek, 8 września 2020 roku o 9:00 czasu lokalnego, ale zauważa, że ​​nie póki co objęty jest on embargiem. Prosser zapowiedział również, że podzieli się informacjami, jeśli informacja będzie potwierdzona. Wcześniej informował, że nowe modele zegarka Apple Watch i iPada pojawią się w komunikacie prasowym 7 września. Ten rzekomy wtorkowy komunikat prasowy wydaje się dotyczyć tych produktów.

Chociaż nowe modele Apple Watcha byłyby prawdopodobnie oczekiwaną 6. generacją, Prosser nie określił, który iPad będzie dostępny. W ostatnich miesiącach doszło do pewnej zbieżności dotyczącej przecieków na temat tanich iPadów i iPadów Air 4. Zasugerowano również, że zaktualizowane modele iPada Pro mogą pojawić się w tym miesiącu, więc trudno jest dokładnie określić, o które modele iPada chodzi.

Wydaje się, że wydanie wielu produktów przez Apple’a jest nieuchronne. Pod koniec ubiegłego miesiąca firma Apple zarejestrowała osiem zegarków Apple Watch i siedem iPadów w zgłoszeniach Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej (EWG), a różne przecieki, takie jak rzekoma instrukcja obsługi i schematy projektowe, wyszły na jaw. Podobne zgłoszenia do EWG wielokrotnie poprzedzały wprowadzanie na rynek nowych produktów Apple’a, w tym wielu modeli iPada, iPada Pro, iPhone’a, Maca, Apple Watcha i AirPodsów.

Rejestracja w EWG 8 modeli Apple Watch Series 6 oraz 7 modeli iPada

Dokumenty EWG skutecznie potwierdzają, że nowe zegarki Apple i co najmniej dwa różne modele iPada pojawią się już wkrótce, więc twierdzenie Prossera, że ​​we wtorek w komunikacie prasowym pojawią się zapowiedzi tych produktów, nie jest bezpodstawne. Prosser również poprawnie przewidział niektóre plany premiery Apple’a w przeszłości.

Aktualizacja: Mark Gurman uważa, że wtorkowe ogłoszenie może dotyczyć tylko nadchodzącego wydarzenia związanego z prezentacją iPhone’a 12, a nie jakichkolwiek nowych wersji produktów:

źródło: MacRumors