Apple chwali się 18 nominacjami do Emmy

Apple na swojej stronie głównej przypomina o swoich 18 nominacjach do nagród Emmy 2020 za produkcje oryginalne Apple TV+.

Apple TV+ - 18 nominacji do nagród Emmy 2020

Oryginalne produkcje serwisu streamingowego Apple TV+ zostały nominowane do 18 nagród Emmy. Aby uczcić swój sukces, firma opublikowała na całej swojej globalnej stronie głównej szczegółowe informacje na temat swoich nominowanych produkcji. Odwiedzenie witryny internetowej spowoduje wyświetlenie użytkownikom listy nominacji, ale Apple przypomina, że to dopiero początek, bo „dopiero zaczyna”.

Na całej stronie głównej serwisu apple.com znajdują się zdjęcia produkcji oryginalnych Apple TV+, które zostały nominowane, wraz z konkretnymi kategoriami.

Szczególnie wyróżnione zostały seriale The Morning Show, W obronie syna ( tyt. oryg. Defending Jacob) i Beastie Boys Story.

Oczywiście znajduje się przekierowanie do witryny Apple TV+ lub jeśli otworzymy go na komputerze Mac lub iPhonie czy iPadzie – do aplikacji Apple TV. A to lista tytułów Apple’a, które otrzymały nominacje do Emmy 2020:

  • The Morning Show – 8 nominacji
  • W obronie syna (Defending Jacob) – 2 nominacje
  • Beastie Boys Story – 5 nominacji
  • Home – 1 nominacja
  • Central Park – 1 nominacja
  • Królowa słoni (The Elephant Queen) – 1 nominacja

Apple dowie się, czy jego usługa przesyłania strumieniowego zdobyła którąkolwiek z nagród, gdy rozdanie nagród Emmy odbędzie się w niedzielę 20 września 2020 roku.

Apple TV+ zostało uruchomione 1 listopada 2019 r., więc nadal nie minął nawet rok od startu usługi. Produkcje z serwisu były już nominowane do innych nagród, które zdobyły i są duże szanse na podobny wynik podczas tegorocznych Emmy. W nadchodzących miesiącach do obecnego katalogu dołączą kolejne materiały, więc zawsze jest szansa, że ​​w przyszłym roku zobaczymy więcej nominacji.

źródło: Apple