5 GB na początek szkoły i 1 GB za przegrany mecz od Orange

Aktywuj darmowe 5GB na rozpoczęcie roku szkolnego od Orange oraz 1 GB za przegrany mecz Holandia – Polska – sprawdź szczegóły.

Gigabajty za gole - Orange (05.09.2020)

Operator komórkowy Orange udostępnił dwie promocje z darmowymi gigabajtami dla swoich klientów korzysta ących z oferty na kartę. Jedna związana jest z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, i można ją aktywować do niedzieli 6 września 2020 roku. Druga to kolejna edycja gigabajtów za gole Reprezentacji Polski, którą można aktywować do 5 września 2020 roku, do godziny 22:48. Poniżej sprawdzisz, jak to zrobić.

Bez limitu i 5GB aktywuj do do 6 września

Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni zupełnie za darmo, z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Usługę można włączyć do 6 września. Dotyczy wszystkich użytkowników Orange na kartę (za wyjątkiem taryfy „Zawsze bez limitu” i aktywnej usługi bez limitu).  Wystarczy wysłać SMS o treści SZKOŁA pod bezpłatny numer 364.

Prezent jest ważny przez 5 dni od dnia aktywacji, sprawdź szczegóły w regulaminie promocji.

Giga za gole Polaków

Giga za gole Reprezentacji Polski, która niestety przegrała 4 września z Holandią, ale klienci Orange na pocieszenie dostają darmowy 1 GB.

Jeżeli chcesz skorzystać z tej oferty wyślij SMS-a o treści POLSKA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, maks. 0,20 zł).

Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa możesz po raz pierwszy zgarnąć dodatkowe GB, wpisując POLSKA w aplikacji, w zakładce Kody promocyjne. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole.

Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji informacji o promocji na facebookowym profilu Orange Polska, czyli do godz. 22:48 5 września 2020 roku. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole.

źródło: Orange Polska