Telewizja Orange z odkodowanym Pakietem Polsatu do 3 listopada

Do 3 listopada 2020 roku odkodowany zostaje Pakiet Polsat dla klientów Pakietu Optymalnego w telewizji kablowej (IPTV) od Orange.

Odkodowany Pakiet kanałów Polsatu w Telewizji Orange

Operator Orange udostępnia bezpłatnie kanały Pakietu Polsat w ramach Pakietu Optymalnego Telewizji Orange oraz w Orange Love Standard. Pakiet składa się z 13 kanałów, w tym 11 w jakości HD z kategorii sportu, filmu, muzyki, seriali czy dokumentu. Oferta darmowego dostępu do całego pakietu potrwa do 3 listopada 2020 roku i mogą z niej skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci wymienionych pakietów od Orange.

Kanał Polsat Film HD proponuje w tym miesiącu filmy: Geneza planety małp. To prequel słynnego filmu science fiction Planeta Małp, przedstawiający historię upadku ludzkości i początki małpiej rebelii w San Francisco. Emisja filmu 12 września 2020 roku, w sobotę o godzinie 18:45 oraz film Uprowadzona, thriller sensacyjny z Liamem Neesonem w roli emerytowanego agenta amerykańskich służb specjalnych, który pracuje jako ochroniarz. Najważniejszą osobą w jego życiu jest jedyna córka, z którą od lat próbuje z miernym skutkiem nawiązać bliższe relacje. Film do obejrzenia 12 września 2020 roku o godzinie 21:00.

Nie brakuje także pozycji dla dzieci, na przykład animacja Tajemnice zielonego królestwa. Profesor Bomba jest zwariowanym naukowcem, który wierzy, że istnieje inny świat poza naszym. Za wszelką cenę pragnie odkryć mikroskopijną krainę pełną dziwnych stworzeń, zwany Zielonym Królestwem. Usiądźcie przed ekranem 13 września 2020 roku o godzinie 10:55

W najbliższym czasie na kanale Polsat Sport HD można będzie zobaczyć na żywo Fortuna Puchar Polski: Podhale Nowy Targ – Pogoń Szczecin, oraz lekkoatletyczną Diamentową Ligę w Lozannie. Na Polsat Sport Fight HD można zobaczyć miedzy innymi: Polsat Boxing Nigh, Gale boksu zawodowego, czy walki KSW.

Jest także kanał przeznaczony głównie dla kobiet Polsat Cafe, gdzie można oglądać między innymi takie programy jak : Demakijaż, Oskarżone, Królowe zakupów.

Na kanale Polsat Doku HD możemy zobaczyć miedzy innymi program: Polacy w świecie, Malinowski i partnerzy, Tajna historia XX wieku.

źródło: Orange Polska