Nowa aplikacja Bing dla małych odkrywców

Długa podróż samochodem czy deszczowe popołudnie nie będzie już powodem do nudy Twoich dzieci, a okazję do mobilnej zabawy z apką Bing: Oglądaj, baw się i ucz.

Aplikacja mobilna „Bing: Oglądaj, baw się i ucz”

Nowa, bezpieczna dla dzieci i wolna od reklam, aplikacja mobilna z grami i zabawami dla najmłodszych Bing: Oglądaj, baw się i ucz jest już dostępna do pobrania w sklepach App Store i Google Play.  Bing to uwielbiany przez dzieci bohater edukacyjnego serialu animowanego „Bing”. Ma trzy lata, jest sympatycznym i ciekawym świata maluchem. Bardzo lubi uczyć się nowych rzeczy, stara się zrozumieć otaczający go świat, a to, czego doświadcza, odzwierciedla autentyczne problemy przedszkolaków. Przygody Binga i jego przyjaciół uczą dzieci jak reagować w konkretnych sytuacjach i jak radzić sobie z emocjami. Do tej pory dzieci mogły spotkać go w odcinkach lubianego serialu w telewizji i na YouTube. Teraz mogą mieć go zawsze przy sobie w postaci bezpiecznej, zaprojektowanej z myślą o ich rozwoju, aplikacji mobilnej.

Bezpieczne miejsce zabawy dla najmłodszych

W aplikacji Bing: Oglądaj, baw się i ucz można nie tylko obejrzeć aż 78 odcinków serialu, ale też zagrać w gry, ułożyć puzzle czy pokolorować obrazki. Wszystko zaprojektowane z myślą o rozwijaniu dziecięcej kreatywności, wyobraźni i zdolności motorycznych. To forma rozrywki, która umili czas w trakcie długiej podróży, podczas deszczowego popołudnia lub gdy nogi bolą po wakacyjnych spacerach. Można z niej korzystać nie tylko online, ale i offline, dlatego doskonale sprawdzi się  w pociągu czy aucie. Aplikacja zawiera wyłącznie treści bezpieczne dla najmłodszych oraz jest wolna od reklam. Intuicyjny interfejs dostosowany jest do potrzeb i możliwości kilkulatków.

Podstawowa, bezpłatna, wersja aplikacji Bing: Oglądaj, baw się i ucz zawiera trzy najpopularniejsze odcinki wybrane przez fanów na profilu Bing na Facebooku oraz bezpłatne gry edukacyjne.

W pełnej, płatnej wersji aplikacji (opłata roczna – 21,99 zł lub miesięczna – 8,99 zł) znajduje się ponad 80 filmów i 20 różnorodnych gier o zróżnicowanym poziomie trudności i złożoności. Aplikacja będzie sukcesywnie wzbogacana o nowe treści i rozbudowywana.

O serialu „Bing” – z Wielkiej Brytanii do Polski 

Serial Bing jest produkowany w Wielkiej Brytanii od 2014 roku, na podstawie książek Teda Dewana o tytule Królik Bing. Przygody Binga są chętnie oglądane zarówno w telewizji, jak i w Internecie. Serial był nominowany do najważniejszych nagród filmowych i telewizyjnych, takich jak BAFTA czy Emmy. W 2016 roku Bing zdobył nagrodę Emmy w kategorii Przedszkole.

Całe odcinki w aplikacji „Bing: Oglądaj, baw się i ucz”

Do grona fanów sympatycznego przedszkolaka szybko dołączają również dzieci w Polsce. Premiera polskiej wersji Binga miała miejsce we wrześniu 2016 roku. W marcu 2020 roku polski kanał Binga na YouTube miał 34 miliony wyświetleń.Od uruchomienia kanału z polskojęzyczną wersją animacji, filmy z przygodami Binga zostały wyświetlone 364 miliony razy, a widzowie spędzili 41 milionów godzin na oglądaniu ich.

Aplikację Bing: Oglądaj, baw się i ucz można pobrać na urządzenia z systemami iOS i Android:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Bing