„Kupuj Teraz – zapłać później” w nowej odsłonie

Firma AIQLabs dostawca rozwiązań finansowych takich jak SuperGrosz, Finces czy SuperRata – rozwija markę „Kupuj Teraz – zapłać później”.

Kupuj teraz – zapłać później

Usługa Kupuj Teraz – zapłać później w intuicyjny i bezpieczny sposób umożliwia dokonanie zakupu bez korzystania z własnego konta bankowego czy karty kredytowej, łącząc w sobie dwa narzędzia – odroczone płatności jako jedną z metod zapłaty za zakupy w wybranych sklepach oraz wirtualną kartę płatniczą KUPUJTERAZ. Czasy, w których zakupy były dokonywane wyłącznie w sklepach stacjonarnych, już dawno odeszły w niepamięć. Proces rozwoju sektora e-commerce drastycznie przyspieszyła sytuacja epidemiczna, wymuszająca na konsumentach większą zdolność do realizacji transakcji online. Jedną z dynamicznie rosnących metod zakupowych są odroczone płatności, które stały się alternatywą dla kredytów, popularnych chwilówek czy zakupów na raty. Taki sposób nabywania produktów lub usług jest korzystny nie tylko dla kupujących, ale również samych sprzedawców, którzy płatność otrzymują od razu.

Kupuj Teraz – zapłać później to innowacyjna forma płatności za produkty w wybranych sklepach internetowych, zakładająca odroczoną realizację należności nawet do 30 dni – za którą nie jest pobierana żadna dodatkowa prowizja – lub po tym terminie umożliwiająca spłatę w ratach.

Wirtualna karta KUPUJTERAZ umożliwia natomiast odroczenie płatności w czasie maksymalnie do 45 dni również bez ponoszenia dodatkowych kosztów lub po tym terminie zostaje rozłożona na dwanaście rat i może być realizowana zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

W jednym i drugim przypadku limit jaki może otrzymać klient wynosi nawet do 5 000 zł, przy czym użytkownik otrzymuje dostęp do indywidualnego panelu, gdzie może na bieżąco śledzić i kontrolować swoje wydatki oraz spłaty. 

Jak to działa?

Zarówno w przypadku odroczonych płatności, jak i wirtualnej karty to usługodawca pokrywa koszty zakupów, a środki finansowe zostają w portfelu użytkownika. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie ominie go żadna okazja, ponieważ korzystając z “Kupuj Teraz – zapłać później”, ma nawet do 45 dni na podjęcie decyzji o zakupie lub zwrocie. 

W przypadku płatności odroczonych w wybranych sklepach partnerskich, użytkownik ma do 30 dni na zwrot środków, a w razie potrzeby może odroczyć płatność o kolejne 30 dni za 5% wartości transakcji lub spłacić ją w trzech, sześciu lub dwunastu ratach. Jeśli z niezależnych przyczyn towar do niego nie trafi, transakcja zostaje anulowana i z tego tytułu także nie ponosi żadnych kosztów. W przypadku wirtualnej karty płatniczej KUPUJTERAZ ma czas do 45 dni na spłatę za darmo lub opcję spłaty w dwunastu ratach. Wydanie karty, utrzymanie jej i płacenie nią nic nie kosztuje. Ponadto, użytkownik w obu przypadkach może otrzymać dodatkowy limit do 5000 zł, który może, ale nie musi, wykorzystać na dowolne zakupy. 

Usługa płatności odroczonych jest obecnie dostępna w wybranych sklepach partnerskich, których zasięg jest sukcesywnie rozszerzany. Wystarczy umieścić produkt w koszyku, a jako metodę płatności wybrać „Kupuj Teraz – zapłać później”. Następnie uzupełnić krótki formularz, dzięki czemu zakup zostanie dokonany, a usługodawca przyzna limit na kolejny. W ciągu 30 dni od złożenia zamówienia, użytkownik realizuje płatność lub po tym terminie odracza ją o kolejne 30 dni albo spłaca ratalnie.

W celu otrzymania wirtualnej karty KUPUJTERAZ, wystarczy zarejestrować się na stronie Kupujteraz.pl, wypełnić krótki wniosek i poprawnie zweryfikować swoje dane. W ciągu pięciu minut użytkownik dysponuje kartą zasiloną środkami nawet do 5000 zł i może nią płacić za zakupy czy usługi.

źródło: