POCO X3 NFC ze Snapdragonem 732G zadebiutuje 7 września

W najbliższy poniedziałek 7 września 2020 r. o godz. 14:00 polskiego czasu odbędzie się globalna premiera online najnowszego smartfona POCO X3 NFC.

POCO X3 NFC (Xiaomi) - zapowiedź premiery 7 września 2020 r. o godz. 14.00

Marka należąca do Xiaomi ujawniła, że ​​podczas imprezy online zaprezentuje nowy telefon o nazwie POCO X3 NFC. W przeciwieństwie do innych telefonów POCO wydanych do tej pory w tym roku, POCO X3 NFC nie będzie przemianowaną wersją istniejącego telefonu Redmi. Będzie to pierwszy telefon na świecie wyposażony w całkowicie nowy chipset Snapdragon 732G firmy Qualcomm. Mówi się również, że telefon ma ekran 120 Hz i baterię 5160 mAh z szybkim ładowaniem 33 W.

Według niemal pewnych przecieków z zeszłego tygodnia, POCO X3 NFC będzie wyposażony w 6,67-calowy wyświetlacz FHD+ z częstotliwością odświeżania 120 Hz i częstotliwością próbkowania dotykowego 240 Hz. Telefon będzie miał konfigurację z czterema kamerami z tyłu, z głównym aparatem 64 MP. Urządzenie będzie zasilał akumulator o pojemności 5160 mAh z szybkim ładowaniem 33 W.

Jednak w przeciwieństwie do POCO X2, nowy POCOX3 NFC nie będzie miał podwójnych aparatów do selfie. Zamiast tego będzie zawierał pojedynczy aparat do selfie 20 MP umieszczony w wycięciu w górnej części ekranu. Pod względem konstrukcji POCO X3 NFC będzie dość podobny do swojego poprzednika, z kilkoma drobnymi różnicami.

Oprócz Europy POCO X3 NFC zostanie również wydany w Indiach. Zostało to zasugerowane w tweecie opublikowanym dzisiaj przez dyrektora generalnego POCO India, C. Manmohana.

Premierę będzie można oglądać na kanałach społecznościowych Xiaomi Polska z polskimi napisami w poniedziałek 7 września 2020 roku o godzinie 14.00 czasu polskiego. Dostęp do transmisji online z polskim tłumaczeniem będzie dostępny w tym wpisie w poniedziałek.

źródło: Xiaomi Polska | Android Central