Zestaw LEGO Harry Potter Ulica Pokątna już dostępny!

Nowy zestaw LEGO Harry Potter Ulica Pokątna (75978) dla fanów Harry’ego Pottera w wieku od 16 lat idealnie odtwarza najbardziej magiczną ulicę handlową Londynu.

LEGO: Ulica Pokątna™ 75978 | Harry Potter

Fani Harry’ego Pottera będą zachwyceni możliwością odkrywania wspaniałych wystaw sklepowych i intrygujących wnętrz lokali na Ulicy Pokątnej (Diagon Alley), czyli najbardziej magicznej ze wszystkich ulic Londynu. Ten zachwycający zestaw jest pełen szczegółów znanych z wielu filmów o Harrym Potterze™ i można go zbudować na cztery sposoby, w tym łącząc poszczególne budynki w prawdziwą alejkę, co umożliwi odgrywanie historii pełnych intryg i tajemnic. Zestaw jest również kompatybilny z serią LEGO Budynki modułowe, aby budowanie świata było jeszcze przyjemniejsze.

Kultowe sklepy wypełnione po brzegi detalami z filmów

W imponującym modelu ponad metrowej szerokości udało się znakomicie uchwycić rozmach i nastrój miejsca, gdzie cały magiczny świat robi niezbędne zakupy. Przepiękne fasady kryją niezwykle ciekawe wnętrza z fascynującymi funkcjami i znajomymi postaciami.

Można tu obejrzeć różdżki w sklepie Ollivandera, dać Gilderoyowi Lockhartowi książkę do podpisania w księgarni Esy i Floresy, dostać miłosny eliksir w Magicznych Dowcipach Weasleyów, przejrzeć przybory w sklepie z artykułami piśmienniczymi Scribbulusa, obejrzeć markowy sprzęt do quidditcha, zjeść lody u Floriana Fortescue i odwiedzić redakcję Proroka Codziennego.

Fani świata Harry’ego Pottera mogą wybierać z niezwykle bogatej gamy zestawów LEGO , które zachęcają do kreatywnej zabawy i budowania kolekcjonerskich modeli.

  • Ogromny zestaw LEGO Harry Potter Ulica Pokątna (75978) , składa się z 5544 elementów i przeznaczony jest osób wieku od 16 lat
LEGO: Ulica Pokątna™ 75978 | Harry Potter
  • W modelu jest sklep z różdżkami Ollivandera, sklep z artykułami piśmienniczymi Scribbulusa, sklep z markowym sprzętem do quidditcha™, lodziarnia Floriana Fortescue, księgarnia Esy i Floresy, sklep Magiczne Dowcipy Weasleyów oraz wejście do redakcji Proroka Codziennego.
LEGO: Ulica Pokątna™ 75978 | Harry Potter - szczegóły zestawu
  • Realistyczne akcesoria i minifigurki znanych postaci z filmów o Harrym Potterze™ pozwalają zbudować „żywy model”, który można w nieskończoność przerabiać i dopasowywać do niego nowe opowieści.
  • Model ulicy Pokątnej z zestawu LEGO Harry Potter ma ok. 29 cm wysokości, 102 cm szerokości oraz 13 cm głębokości i jest wypełniony realistycznymi detalami aż po dachy budynków.
  • Nie wymaga baterii. Ten modułowy zestaw będzie satysfakcjonującym wyzwaniem konstrukcyjnym dla każdego, kto lubi klocki. Nawet słynna dekoracja z podnoszonym kapeluszem przy wejściu do sklepu Magiczne Dowcipy Weasleyów jest uruchamiana ręcznie.
  • W zestawach LEGO Harry Potter na fanów popularnego cyklu filmów czekają lubiane postacie, znane miejsca i niezwykłe funkcje. Będą świetnym prezentem dla każdego, kto chciałby ponownie poczuć czarodziejską atmosferę filmowych opowieści.

Cena zestawu to 1800 zł i już można zamawiać go w oficjalnym sklepie LEGO.

Teraz w ofercie specjalnej, przy zakupie produktów z kolekcji LEGO Harry Potter™ za ponad 440 zł w okresie 1.09–15.09.2020 roku można zdobyć bezpłatny upominek – zestawy BrickHeadz™ Hagrid™ i Hardodziob™.

źródło: LEGO Polska