Clan Wars 2 w Clash Royale z nowymi walkami klanów!

Supercell wydało aktualizację gry Clash Royale z Clan Wars 2.0 i innymi nowościami – zmieniła się także ikona gry, więc nie panikuj!

Aktualizacja gry mobilnej Clash Royale z trybem Clan Wars 2.0

Dzisiaj pojawiło się nowe uaktualnienie popularnej gry mobilnej Clash Royale, które przynosi całkowicie nowe rozgrywki klanów w Clan Wars 2. Obejrzyj zwiastun przedstawiający nowości, w którym goblin próbuje zakłócić imprezę, rozpoczynając „wieczór karaoke” słynną piosenką Haddawaya What is Love. Następnie król wysadza swój balon w powietrze, aby przykuć uwagę klanów – jednak to też zawodzi, ale mimo to rozpoczyna wojnę.

Pierwszy tydzień River Race został uruchomiony dzisiaj w zakładce Clans. Aby wygrać, musisz ze swoimi sojusznikami z klanu przemieścić jak najdalej łódź swojego klanu, zdobywając sławę dzięki River Tasks. Zadania można podjąć, dotykając znaku skrzyżowanego miecza na brzegu. Możesz wybrać zadanie, które chcesz wykonać na lewym lub prawym brzegu. Obecnie dostępne są klasyczne rozgrywki jeden na jeden i najlepszy z trzech, a nowe tryby gry zostaną wprowadzone nieco później.

Pierwszy klan, który dotrze do mety, wygra wyścig, a członkowie tego klanu zostaną nagrodzeni skrzynią pełną przedmiotów, a także trofeów, które służą do awansu w ligach Clan Wars. Ale wcześniej, zanim łódź wyruszy w podróż, w fazie obrony członkowie klanu mogą wykonywać zadania w celu zbudowania obrony na łodzi. Tarcza ochronna pojawi się, gdy wszystkie łodzie będą mogły być atakowane w tym samym czasie, dlatego ten krok jest kluczowy, aby uzyskać przewagę w wyścigu nad rywalami.

Aby rozpocząć rywalizację w Wojnach Klanów (Clan Wars 2), należy zbudować cztery talie wojenne ze swoich kart (tzw. decki). Można je tworzyć losowo za pomocą magicznej różdżki, jeśli nie chcesz poświęcać czasu na ich staranne zbudowanie lub jeśli chcesz, możesz dobrać konkretne postacie. Jednak jeśli jakaś postać zostanie wybrana w jednym decku, nie może pojawić się już w kolejnym.

Sprawdź, na czym polegają rozgrywki między klanami w Clan Wars 2:

Aby dodać trochę zabawy handlarz będzie codziennie oferował różne karty do wymiany z Twojej talii. Dostęp do nich można uzyskać, dotykając logo dwóch kart na lewym brzegu.

W międzyczasie gracze Clash Royale mogli otworzyć bezpłatną Legendarną Królewską Skrzynię (z 360 kartami i 4300 sztukami złota) w sklepie tylko w poniedziałek 31 sierpnia – jako rekompensatę za wszelkie nagrody za niedokończone misje.

Pomimo, że Clan Wars 2 zostało już oficjalnie uruchomione, 14. sezon Clash Royale potrwa jeszcze tylko przez sześć dni do zakończenia. To najlepszy czas na zdobycie trofeów i podniesienie poziomu w tym sezonie, zanim zostanie zresetowany!

Clash Royale z Clan Wars 2.0 (zrzuty ekranu z gry mobilnej)

Grę pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Clash Royale (Supercell) | Dot Esport