Play obniża stawki połączeń na Białoruś

W związku z obecną sytuacją na Białorusi Play obniża stawki za połączenia międzynarodowe z Polski na Białoruś.

PLAY pomaga

Operator, będąc świadomy roli, jaką pełni dostarczając usługi telekomunikacyjne, które są niezbędne do zapewnienia bezpiecznego kontaktu z rodziną i bliskimi, zdecydował o obniżeniu cen połączeń. Decyzja ta to odpowiedź na docierające do operatora informacje i apele,  dotyczące  utrudnień oraz ograniczeń w działaniu usług telekomunikacyjnych  na Białorusi. Play zdecydował się na ten krok, aby ułatwić kontakt Białorusinom przebywającym w Polsce z ich rodzinami i bliskimi na Białorusi.

Obniżka obejmuje wszystkie połączenia wykonywane z telefonów komórkowych w sieci Playna białoruskie numery stacjonarne i komórkowe. Nowe stawki za połączenia międzynarodowe na Białoruś dotyczą wszystkich klientów sieci – zarówno klientów ofert abonamentowych indywidualnych, jak i biznesowych, a także klientów ofert na kartę. Stawka za połączenia w ramach promocji wyniesie 1 zł brutto (regularne stawki w obecnych ofertach abonamentowych są ponad dwukrotnie wyższe). Takie rozwiązanie nie wymaga dodatkowej aktywacji po stronie użytkownika i będzie działać automatycznie we wszystkich ofertach sieci Play. 

Oferta rusza 31 sierpnia i będzie obowiązywała do 15 września 2020 roku włącznie.

Operator dopuszcza możliwość wydłużenia tego okresu, jeśli trudna sytuacja komunikacyjna związana z wydarzeniami na terenie Białorusi będzie się przedłużać.

źródło: Play