Tania i wygodna mysz Logitech M19

Nowa mysz bezprzewodowa Logitech M190 – pełnowymiarowy i długotrwały komfort w przystępnej cenie.

Mysz komputerowa Logitech M190

Dzisiaj firma Logitech przedstawiła pełnowymiarową mysz, która została zaprojektowana z myślą o większych dłoniach. Logitech M190 łączy w sobie technologię bezprzewodową, wysoki komfort użytkowania oraz prostą nawigację razem z jakością i precyzją. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy szukają najlepszych rozwiązań w atrakcyjnych cenach.

Mysz Logitech M190 ma wygodny, wyprofilowany kształt zaprojektowany tak, aby dopasować się do naturalnego zakrzywienia dłoni, dzięki czemu możesz dłużej zachować produktywność. Dzięki specjalnym zagłębieniom przyciski prowadzą palce w idealne położenie, a dodatkowe podparcie dłoni zapewnia całodzienny komfort w pracy lub w domu. Oburęczny kształt sprawia, że ​​M190 jest idealną myszą dla osób, które szukają większej myszy i alternatywy dla gładzika. 

Połączenie bezprzewodowe zapewnia komfortową pracę do 10 metrów, praktycznie bez opóźnień i przerw. Dodatkowo Logitech zapewnia bezproblemowe użytkowanie do 18 miesięcy dzięki dołączonej baterii, która automatycznie przełącza się w tryb oszczędzania energii, gdy mysz nie jest używana. Odbiornik USB pozwala na prostą i intuicyjną instalację, wystarczy go po prostu podłączyć i sprzęt jest gotowy do użytku.

Cena i dostępność

Logitech M19 jest dostępna w Polsce w cenie 69.99 zł

Mysz Logitech M190

źródło: Logitech