Wciel się w szpiega wywiadu w „Two Spies”

Jest 1963 rok. Szczytowy punkt zimnej wojny. Pracujesz w wywiadzie, a Twoja misja polega na znalezieniu i wyeliminowaniu agenta lub agentki po drugiej stronie.

Gra mobilna „Two Spies”

Jednak uważaj — Ty też jesteś celem.! Szpiegowska gra mobilna zatytułowana Two Spies jest zaskakująco złożoną grą w kotka i myszkę, która rozgrywa się na mapie Europy. Rywalizacja ta to tylko element programu szkolenia agentów, więc nikt tak naprawdę nie ucierpi, ale napięcie jest wyczuwalne przez cały czas. Prosta, stylowa grafika i rozbrzmiewający w tle jazz nadają grze atmosferę kryminałów szpiegowskich z lat 60.

Wykonujesz dwie czynności w każdej turze. Możesz na przykład przenieść swoją postać z Londynu do Paryża lub wzmocnić siatkę kontaktów w Genewie, żeby wykryć wroga, jeśli się tam pojawi. Pozostawanie w ukryciu umożliwia przenoszenie się po mapie incognito, a przejęcie kontroli nad miastem ujawnia Twoją obecność.

Całość wymaga uważnego żonglowania możliwościami. Czy warto dodać do swojej siatki więcej miast, ryzykując wykryciem? Im więcej obszarów kontrolujesz, tym więcej punktów możesz wydać na zdolności specjalne, takie jak natychmiastowe wyśledzenie celu.

Two Spies to podejmowanie decyzji za decyzją. Myślisz, że wróg zmierza właśnie do Berlina, żeby przechwycić informacje wywiadowcze? Czy może nigdzie się nie rusza, by wciągnąć Cię w pułapkę? Umiejętność przechytrzenia rywala jest w tej ekscytującej grze szpiegowskiej na wagę złota.

Grę Two Spies pobierzesz bezpłatnie na urządzenia z systemem iOS lub iPadOS:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska