Specjalne wydarzenie Stranger Things Drive-Into w LA

W październiku tego roku Netflix zorganizuje w Los Angeles specjalne wydarzenie oparte na doświadczeniach z serialu „Stranger Things”.

Stranger Thing: The Drive-Into Experience (Netflix, 2020)

Nadchodzące interaktywne doświadczenie Stranger Things: The Drive-Into Experience w Los Angeles wydaje się być dostosowane do epoki dystansu społecznego. Netflix nawiązał współpracę z Fever i firmą Secret Cinema, aby zorganizować przygodę The Drive-Into Experience opartą na trzecim sezonie serialu Stranger Things. Uczestnicy nie muszą w ogóle wysiadać z samochodu – godzinne doświadczenie sprawi, że będą jeździć od jednego punktu Hawkins do drugiego, w tym do Starcourt Mall, rosyjskich laboratoriów i oczywiście ıɯɐƃou ʎɹóƃ op.

Uczestnicy zostaną podzieleni na konwoje po 24 samochody, a każdy konwój zatrzyma się na każdym planie przez dłuższy czas, aby obejrzeć sceny z serialu. Sceny będą zawierać efekty specjalne i grające na żywo postacie z serialu..

Wjazd na miejsce wydarzenia rozpocznie się w październiku w centrum Los Angeles, ale bilety będą dostępne już 26 sierpnia 2020 roku o godzinie 12:00 czasu pacyficznego. Ceny biletów zaczynają się od 59 USD za samochód, a na oficjalnej stronie wydarzenia znajduje się lista oczekujących, do której możesz dołączyć, aby otrzymać powiadomienie, gdy bilety będą dostępne.

Netflix nie powiedział, czy planuje przenieść tę imprezę do innych miast w USA ub innych krajach.

Zrzut ekranu ze strony wydarzenia: Stranger Thing: The Drive-Into Experience

Zwiastun kolejnego sezonu Stranger Things 4 został opublikowany już w lutym, ale miesiąc później wszystkie prace nad produkcją musiały być zatrzymane z powodu pandemii koronawirusa.

źródło: Engadget