„Chłopcy z paczki” we wrześniu w serwisie Netflix

Zobacz pierwsze zdjęcia do „The Boys in the Band” – filmowej adaptacji Ryana Murphy’ego, która zadebiutuje w serwisie Netflix 30 września 2020 roku.

Obsada filmu The Boys in The Band (Chłopcy z paczki) - Netflix 2020

Potraktuj to jako oficjalne zaproszenie na najbardziej dramatyczne przyjęcie urodzinowe roku – filmowa adaptacja The Boys in the Band (polskie tł. Chłopcy z paczki) Netflixa ukaże się w środę 30 września 2020 roku. Film wyprodukowany przez Ryana Murphy’ego i wyreżyserowany przez Joe Mantello (Hollywood), jest oparty na sztuce zmarłego w marcu 1968 pisarza Marta Crowleya. Akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku, gdzie grupa gejów zbiera się na przyjęciu urodzinowym przyjaciela i przez cały wieczór ma do czynienia z niewygodną prawdą.

Sztuka The Boys in the Band była wystawiana przez ograniczony czas na Broadwayu w 2018 roku, a wielu aktorów biorących w niej udział – również wyreżyserowanej przez Mantello – powróci do swoich ról w adaptacji Netfliksa.

W obsadzie znaleźli się Matt Bomer (White Collar), Jim Parsons (The Big Bang Theory), Zachary Quinto (Heroes), Andrew Rannells (Black Monday), Charlie Carver (Teen Wolf), Brian Hutchison (Madam Secretary), Michael Benjamin Washington (Unbreakable Kimmy Schmidt), Robin de Jesús (Law & Order: Special Victims Unit) i Tuc Watkins (Desperate Housewives).

Produkcja serwisu Netflix jest już drugą, kiedy sztuka została zamieniona w film. Wcześniej została zaadaptowany do filmu w 1970 roku, w którym zagrała ta sama obsada z broadwayowskiej sztuki z 1968 roku.

Oprócz powyższego zdjęcia, Netflix opublikował na Instagramie jeszcze cztery z zapowiadanego filmu Chłopcy z paczki:

Film będzie dostępny od 30 września, pod pożniszym linkiem:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix